dosi group organizasyon

DOSİ GROUP ORGANİZASYON www.dosigroup.com 0(216) 450 20 28  www.dosigroup.com SÜNNET ORGANİZASYONLARI  www.dosigroup.com PİKNİK ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com  DOĞUMGÜNÜ ORGANİZASYONLARI   www.dosigroup.com AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com 0216 450 20 28 www.dosigroup.com   SÜNNET ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com  KURUMSAL PİKNİK ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com  AÇILIŞ ORGANİZASYON HİZMETİ www.dosigroup.com DOĞUMGÜNÜ ORGANİZASYONU www.dosigroup.com   PALYAÇO KİRALAMA www.dosigroup.com  TAHTABACAK KİRALAMA www.dosigroup.com  JONGLÖR KİRALAMA www.dosigroup.com   BALON SÜSLEME www.dosigroup.com  KOKTEYL ORGANİZASYON www.dosigroup.com  0216 450 20 28  www.dosigroup.com CEATRİNG  www.dosigroup.com HOST & HOSTES  www.dosigroup.com SERVİS ELEMANI www.dosigroup.com   0216 450 20 28

Sünnet Tahtı Kiralama Hizmeti


İSTANBUL SÜNNET TAHTI KİRALAMA ORGANİZASYONU. 

SÜNNET TAHTI KİRALAMA HİZMETİMİZDEN FAYDALANMAK MI İSTİYORSUNUZ ?

İSTANBUL'UN BİR ÇOK İLÇESİNDE SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONU GERÇKLEŞTİRMİŞ OLAN FİRMAMIZ SİZ SAYGI DEĞER MÜŞTERİLERMİZE RÜYA GİBİ SÜNNET ORGANİZASYONLARI HAZIRLAMAYA DEVAM EDİYOR.

''SİZ HAYAL EDİN BİZLER GERÇEKLEŞTİRELİM.''

''SÜNNET TAHTI'' KİRALAMAK İÇİN LÜTFEN DOSİ GROUP ORGANİZASYON İLETİŞİM HATTINI ARAYINIZ.SADECE TAHT KİRALAMAK İSTİYORUM DİYİYORSANIZ;

İSTANBUL TAHT KİRALAMA FİYATIMIZ NAKLİYE DAHİL 500 TL'DİR.

SÜNNET ORGANİZASYONU
1.PAKET 
1.000 TL

SÜNNET TAHTI & 2 YENİÇERİ ASKER
(Sünnet organizasyonunuzda çocuğunuzun mekana 2 yeniçeri asker eşliğinde padişah tahtı ile getirilmesi) 
(Sünnet organizasyonunuzda Takı merasimi bitene kadar sünnet çocuğuna eşlik edilmesi)
BALON SÜSLEME
Sünnet organizasyonunun temsili rengi mavi beyazdır fakat dilerseniz renk seçiminde buluna bilirsiniz. 

(7 Ad. Papatya balon)
(1 Ad. Kapı Tak Balon) 

1 ADET PALYAÇO
Sünnet organizasyonunun başından sonuna kadar palyaço arkadaşımız sünnet çocuğumuza ve arkadaşlarına eşlik edecek.
(Yüzboyama)
 (Figürlü Balonlar) 
(Çeşitli Oyunllar)

GÖRSEL SHOW
SÜNNET TAHTI ÇIKARTILIRKEN  KULLANILIR.
(2 Adet Konfeti)
(2 Adet Volkan)

SÜNNET ORGANİZASYONU
2.PAKET 
1.300 TL

SÜNNET TAHTI & 2 YENİÇERİ ASKER
(Sünnet çocuğunun sünnet mekanına 2 yeniçeri asker eşliğinde sünnet tahtı ile getirilmesi)
(Fotoğraf ve takı esnasında sünnet çocuğuna eşlik edilmesi)
BALON SÜSLEME
(7 Ad. Papatya balon)
(Kapıtak balon)

1 ADET PALYAÇO
(Yüzboyama) 
(Figürlü balon) 
(Çeşitli oyunlar)

GÖRSEL SHOWLAR
(4Ad. konfeti)
(4Adet volkan)

PATLAMIŞ MISIR ARABASIYLA İKRAM
Osmanlı kıyafetli dağıtıcısıyla misafirlerinize ikram.

 SÜNNET ORGANİZASYONU

3. PAKETİ ERKEN REZERVASYON YAPTIRAN HERKEZE PAMUK ŞEKER ARABASI İLE ŞEKER İKRAMI FİRMAMIZDAN HEDİYEDİR.SÜNNET ORGANİZASYONU
3.PAKET;
1.750 TL

SÜNNET TAHTI
2 YENİÇERİ ASKER

(Sünnet çocuğunun sünnet mekanına 2 yeniçeri asker eşliğinde sünnet tahtı ile getirilmesi)
(Fotoğraf ve takı esnasında sünnet çocuğuna eşlik edilmesi)
BALON SÜSLEME
(7 Papatya balon)
(Kapıtak balon)

1 ADET PALYAÇO
(Yüzboyama) 
(Figürlü balon)
(Çeşitli oyunlar)
BİR ADET KOSTÜMLÜ HAYAL KAHRAMANI
(Örneğin; Spider-man)
İÇİ DOLU PİNYATA PATLATMA OYUNU
(İçerisinde ülker, eti vb. markalara ait 70 Parça hediye)
GÖRSEL SHOWLAR
(4Ad. konfeti) (4Adet volkan)
PATLAMIŞ MISIR ARABASIYLA İKRAM
Osmanlı kıyafetli dağıtıcısıyla misafirlerinize ikram.
OSMANLI MACUNU İKRAMI

Osmanlı kıyafetli dağıtıcısıyla misafirlerinize ikram.
MEDİNE KIYAFETLİ KIZIMIZ İLE KARŞILAMA
Organizasyonun yapılacağı mekanın girişine kokteyl masası kurulur. Misafirleriniz gülsuyu ve lokum ile karşılanır.


Çocuğunuzun delikanlılığa ilk adımı attığı bu özel günde dosi group organizasyon olarak bizlerde üzerimize düşüen görevi yapmak istiyoruz, unutulmayacak rüya gibi sünnet organizasyonları için dosigroup organizasyon olarak bizler sizlerin heyecanına ortak olmak için hazırız. Sünnet organizasyonlarının olmassa olmazlarından şeklinde ifade edebileceğimiz '' sünnet tahtı kiralama '' hizmeti ile o gün çocuğunuz çok çok mutlu olacak, sadece çocuğunuz mu ? Sizlerde mutlu olacaksınız tabii ki çünkü dosigroup organizasyon çocuğunuzun delikanlılığa ilk adımı attığı bu özel günlde üzerine düşen görevi layığı ile yerine getirecektir.
Sünnet tahtı kiralama fiyatları hakkınb da bilgi edinmek istiyorsanız; 0216 450 20 28 den bizlere ulaşabilirsiniz. sizlerde sünnet organizasyonuza gelen misafirlerinizi ağırlarken hiç bir derdiniz tasanız olmayacak, sünnet organizasyon eğlencesinde şimddien sizlere mutluluk diler, sünnet olan kardeşimizede gelecek hayatında sağlık mutluluk başarı dileriz. inşallah bu sezon sünnet organizasyonunu yaptığımız oğlunuzun ilerleyen sezonlarda düğün organizasyonunuda yapmak nasip olur. Birlikte nice nice güzel senelerde başarılı organizasyonlara imza atmak dileği ile.

Sadece taht kiralama hizmetimizden faydalanmak mı istiyorsunuz ? Taht kiralama hizmeti ile sünnet organizasyonlarınıza eşlik ediyor, sizlerin mutluluğuna mutluluk katıyoruz. Sünnet tahtı kiralama hizmeti için lütfen 0216 450 20 28 den bizlere ulaşın.

Avcılar sünnet düğünü organizasyonu;Sünnet organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız firmamıza telefon yada mail yolu ile ulaşa bilirsiniz.
Kadıköy sünnet düğün organizasyonu; İstanbul kadıköyde sünnet organizasyonu yapamk istiyorsanız bizlere 0216 450 20 28 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Bakırköy sünnet organizasyonu;Bakırköyde sünnet organizasynlarınızda sünnet tahtı kiralama, balon süsleme, pamukşeker arabası , patlamıs mısır arabası, yeniçeri asker, masa sandalye süsleme hizmeti veirlmektedir.
Taksim palyaço organizasyonu; Kaliteli hizmetlere imza atan dosi group organizasyon taksim ve civarında sünnet organizasyonları yapmaktadır. sizlerde sünnet organizasyonu yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz. 0216 450 20 28 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Üsküdar Sünnet Organizasyonu; üsküdar ilçemizde sünnet organizasyonu mu yapmak istiyorsunuz ? ozaman siz hayal edin biz gerçekleştirelim.  
Ümraniye Sünnet Düğün Organizasyonu; Sünnet düğününde sizlere muhteşem seçenekler sunan organizasyon firmamız oğlunuzun delikanlılığa ilk adımı attığı bu güzel günde ümraniyenin bütün ilçelerine kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyar..
İstanbulu'n her ilçesine Sünnet tahtı kiralama, Sünnet tahtı fiyatları, Sünnet tahtı kiralama şirketleri, sünnet tahtı istanbul, Sünnet tahtı fiyatları, sünnet organizasyonu taht kiralama bütün organizasyon hizmetleri bu firmada.
0216 450 20 28
0533 925 31 23
Sünnet düğün organizasyonlarında ekibimiz en az bir buçuk saat önce mekana giderek mekanda papatya blaon zincir balon nazar balon ile süsleme yaparlar.  Palyaço arkadaşlarımız organizasyonun başından , sonuna görevlidirler. sınırsınz pamuk şeker dağıtımı ve patlamış mısır popcorn dağıtımı yapılır,'' sünnet tahtı '' misafirler geldikten sonra yeniçeri askerler tarafından mehter marşı şarksıı ile mekana sokulur. volkan meşale show yapılır. konfeti patlatılır. Rüyagibi bir sünnet organizasyonu mu istiyorsunuz ? Arayın rüyalarınızı gerçekleştirelim.

 sünnet tahtı kiralama


0216 450 20 28
0533 925 31 23