dosi group organizasyon

DOSİ GROUP ORGANİZASYON www.dosigroup.com 0(216) 450 20 28  www.dosigroup.com SÜNNET ORGANİZASYONLARI  www.dosigroup.com PİKNİK ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com  DOĞUMGÜNÜ ORGANİZASYONLARI   www.dosigroup.com AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com 0216 450 20 28 www.dosigroup.com   SÜNNET ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com  KURUMSAL PİKNİK ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com  AÇILIŞ ORGANİZASYON HİZMETİ www.dosigroup.com DOĞUMGÜNÜ ORGANİZASYONU www.dosigroup.com   PALYAÇO KİRALAMA www.dosigroup.com  TAHTABACAK KİRALAMA www.dosigroup.com  JONGLÖR KİRALAMA www.dosigroup.com   BALON SÜSLEME www.dosigroup.com  KOKTEYL ORGANİZASYON www.dosigroup.com  0216 450 20 28  www.dosigroup.com CEATRİNG  www.dosigroup.com HOST & HOSTES  www.dosigroup.com SERVİS ELEMANI www.dosigroup.com   0216 450 20 28

Baskılı balon

istanbul açılış organizasyon firması olarak size ilk günden tanınmış marka olma garantisi veriyoruz. Palyaço kiralayarak balonların şişirilmesini ve dağıtılmasını salaya bilirsiniz.
Baskılı ve logolu balon'un önemini dile getirmek istedik çünkü ticaretin %90 ı reklamdır. sizlerde firmanızın logosunun ve iblgilerinin bulunduğu baskalı balonlar sayesinde geniş bir kitleye ulaşarak tanıtımınızı yapmak istemezmsiniz ? istanbulun bir çok ilçesinde AVM Açılış organizasyonu, market açılış organizasyonu,mağaza açılış organizasyonu,çiğköfteci açılış organizasyonu, parti evi açılış organizasyonunda baskılı balon dağıtımı ,mağaza açılış organizasyonu yapan firmamız kadıköy,süküdar da logo baskılı balon dağıtımı ,avcılar,kartal,pendik,taksim ,beykoz ilçelerimiz başta olmak üzere bütün ilçelerimizde hizmet vermektedir. Sizlerde açılış organizasyonunda balon süsleme hizmeti, palyaço hizmeti, ses sistemi hizmeti, baskılı balon dağıtım hizmeti almak istiyorsanız sizlere DOSİ GROUP ORGANİZASYON Olarak bir telefon kadar yakınız.

AÇILIŞ ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZ;

BALON SÜSLEME ORGANİZASYON
BASKILI BALON
PALYAÇO KİRALAMA
TAHTABACAK KİRALAMA
ŞİŞME PALYAÇO KİRALAMA
PAMUK ŞEKER İKRAMI
PATLAMIŞ MISIR İKRAMI 
KOKTEYL ORGANİZASYON
KOKTEYL MASASI KİRALAMA
CEATRİNG HİZMETİ
HOST & HOSTES
SERVİS ELEMANI 
KARİKATÜRİST
TRİO GRUPLARI
TANITIM ELEMANI 
YÜZBOYAMA AKTİVİTESİ
SES SİSTEMİ KİRALAMA
ANONS HİZMETİ 
palyaço kiralama fiyatları


AÇILIŞ ORGANİZASYON KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ.

BÜTCENİZE GÖRE EKONOMİK PAKETLER İÇİN DOSİ GROUP ORGANİZASYON İLE BAĞLANTIYA GEÇİNİZ.

SAYGILARIMIZLA
DOSİ GROUP ORGANİZASYON

0216 450 20 28
Yorumlar - Yorum Yaz