dosi group organizasyon

DOSİ GROUP ORGANİZASYON www.dosigroup.com 0(216) 450 20 28  www.dosigroup.com SÜNNET ORGANİZASYONLARI  www.dosigroup.com PİKNİK ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com  DOĞUMGÜNÜ ORGANİZASYONLARI   www.dosigroup.com AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com 0216 450 20 28 www.dosigroup.com   SÜNNET ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com  KURUMSAL PİKNİK ORGANİZASYONLARI www.dosigroup.com  AÇILIŞ ORGANİZASYON HİZMETİ www.dosigroup.com DOĞUMGÜNÜ ORGANİZASYONU www.dosigroup.com   PALYAÇO KİRALAMA www.dosigroup.com  TAHTABACAK KİRALAMA www.dosigroup.com  JONGLÖR KİRALAMA www.dosigroup.com   BALON SÜSLEME www.dosigroup.com  KOKTEYL ORGANİZASYON www.dosigroup.com  0216 450 20 28  www.dosigroup.com CEATRİNG  www.dosigroup.com HOST & HOSTES  www.dosigroup.com SERVİS ELEMANI www.dosigroup.com   0216 450 20 28

Beyoğlu palyaço kiralama

Beyoğlu palyaço broşür dağıtımı, palyaço açılış organizasyonu, palyaço doğum günü organizasyonu gibi bir çok hizmet vermiştir. Sizlerde açılış organizasyonlarınızda palyaço çağırmak isterseniz, sünnet organizasyonlarınızda palyaço sizlere eşlik etsin isterseniz, doğum günü organizasyonlarınızda palyaço çocuklarınızı mutlu etsin isterseniz DOSİ GROUP ORGANİZASYON'U Hemen arayın.
0216 450 20 28

                0533 925 31 23

 BEYLİKDÜZÜ PALYAÇO KİRALAMABEYOĞLU PALYAÇO KİRALAMA 0216 450 20 28 PALYAÇO KİRALAMA
 • DOĞUM GÜNLERİNE PALYAÇO PAKETİ

  Tüm Çocuklara Animatörümüz HEDİYE dağıtıyor.Doğum Günü Çocuğuna Ayrılmış HEDİYE PAKETİ Veriyor.Tüm Çocuklara KALP - ŞAPKA - KILIÇ KÖPEK - ZÜRAFA - Şekilli SOSİS BALONlar Yaparak Dağıtıyor. Tüm Çocukların Yüzlerini ÖZEL KREM BAZLI Boyalarımızla Çocukların İstediği Şekilde Boyuyor. Animatörlerimiz Çocuklarınızın Yüzlerini çocuklarınızın istedikleri şekillerde boyuyorlar   İçinde Çocuklara Yönelik Animasyon Çocuk Şarkılarının, HAPPY
  BIRTHDAY 
  ve Hareketli Güncel Parçaların Olduğu CD İLE EĞLENİLİYOR  Palyacolarımız Kendi Animasyon Program Akış Oyunlarıyla Çocuklarınızı Organizasyon Başından Sonuna Kadar Eğlendiriyor.

 • ORGANİZASYONLARINIZA SİHİRBAZ GÖSTERİSİ

  Sudan Konfeti  - Mendile Dönüşen Sopa - Sertleşen Yumuşayan Halat - Konfetiye Dönüşen Sopa Şapkadan  Tavşan Çıkarma - Kesilip Bütünlenen İp - Balondan Para  - Kaybolan Süt - Boş Poşetten Çıkan Kutular - Yanan İpten Meyve Çıkarma - Söz Dinleyen Çiçek - Kaybolan İpek İpden Mendile Dönüşme - Çin Halkaları - Küçülen Kartlar -Şeytan Kepçesi - Kaybolan Baston - Renk Değiştiren Tüy - Yanan Tavadan Çiçek - Yırtılmayan para - Havada Kalan Halat - Dans Eden ip - Uçan Kartlar.

  AÇIKLAMA ; Toplam gösteri 30  dakika sürmektedir tek set olarak  veya 15 er dakikalık 2 set halinde olmaktadır.

 • PALYAÇO, PAMUK PRENSES, VE ÇEŞİTLİ KARAKTERLER :
  Bir seyirci topluluğunu eğlendirmek maksadıyla çeşitli eğlendirici ve komik kıyafetler giyerek ilgilendiği kişi ve kişileri komik oyunlar ve çeşitli animasyonlar yaparak eğlendiren ve izleyicilerin keyifli bir zaman geçirmelerini sağlayan kişilere PALYAÇO denir.

 • Palyaçonun amacı, izleyicilere pozitif enerji vererek hedef kitlenin  eğlenmelerini ve haz almalarını sağlamaktır. Bir kişinin karşısındaki kesimi mutlu edebilmesi için öncelikle kendisinin mutlu olması gerekir. Yani palyaçonun işini içinden gelerek ve eğlenerek yapması gerekir ki; göstermek istediği gerçekliği ve doğallığı hedef kitleye gösterebilsin. Palyaçoların bu eğlendirici ve komik özelliklerinin yanında işine olan saygı ve disiplini yitirmemesi gerekir. Çünkü, palyaçolukta başarıyı getiren en büyük etken saygı ve disiplindir.

 • AÇILIŞ, REKLAM ÇALIŞMALARI, ÜRÜN TANITIMLARI, ANİMASYON GÖSTERİLERİ :
  Açılışlarınızda bütün ilgiyi istenilen alana yönlendirebilecek animatörlerimiz ile hem izleyiciler hem de siz hizmetimizin memnuniyetini sorunsuz  yaşayın.Palyaço kiralama servisimiz ile profesyonelliğimizin ve bu işe verdiğimiz değerin farkında olacaksınız.

 • Herhangi bir yerin açılışında, çeşitli gösteriler ve ilgi çeken hareketleriyle palyaçolar açılış yapılan yerlerin daha kolay dikkat çekmesini, tanınmasını ve reklamının yapılarak firmaların ilgi odağı haline getirilmesi için kullanılır. Bu da firmaların uzun vade içersinde yüksek bütçelerle yaptıkları reklam politikasının yerine kısa vadede ve düşük bütçelerle reklamının ve tanıtımının yapılmasına olanak sağlar. Ayrıca palyaçolar, doğum günlerinde çocukları eğlendirmek ve onlara oyunlar oynatmak için de kullanılır. Herhangi bir restaurant ya da lokanta v.b. yerlerde gelen kişilerin çocuklarını bir araya toplayarak oyunlar ve animasyonlarla onları eğlendirerek, gelen ailelerin de baş başa keyifli bir şekilde zaman geçirmeleri palyaçolar aracılığı ile sağlanmış olur.

 • PALYAÇO KİRALAMA SERVİSİ
  Doğum günleri paketi : 3 saat animatör ( palyaço, örümcek adam, süpermen, batman, kül kedisi, pamuk prenses, vs vs ) bir çok şekil yapılan rengarenk sosis balonlar, doğum günü CD si,oyunlar, yüz boyama, oyun ekipmanları ile beraber 3 saatlik muhteşem bir  eğlence.

 • ANİMASYON HİZMETLERİ :
  Sihirbaz kiralama, jonklor kiralama, akrobat kiralama, tahta bacak kiralama, şişko palyaço kiralama, aşuk maşuk kiralama, karagöz gösteri ekipleri, gölge oyunları, karikatürist, ateş şov, cam şov, palyaço sihirbaz, palyaço bandosu, palyaço ile hediye servisi, açılışlarda palyaço.

 • ÖZEL ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN ÖZEL EĞLENCELER

 • YÜZ BOYAMA SOSİS VE BALON DAĞITIMI
  Renkli renkli balonlarla yapılan şekiller çocuklarınız için birer hatıra olarak kalırken,yüzlerinin boyanması ile hayallerindeki karakterlere bürünebilme fırsatını veriyoruz.

 • Farklı karakterler ile de partilerde,doğum günlerinde çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.İlgi çekici kostümleri,orijinal animasyonları ve gülen yüzleriyle çocuklarınızın neşeleri bir kat daha artsın.En beğenilen karakterler arasında batman,süpermen,pamuk prenses,sindirella,örümcek adam yer alırken,çocuklarınızın yaş ve zekalarına uygun potansiyelde aktiviteler gerçekleştirmektedirler.

 taksim palyaço, beyoğlu palyaço, şişli palyaço, mecidiyeköy palyaço


BEYOĞLU PALYAÇO KİRALAMA HİZMETİ İÇİN FİYATLARIMIZ 0216 450 20 28