• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Eyüpsultan Palyaço Kiralama Şirketi

 
İstanbul Eyüp Sultan palyaço kiralama hizmeti için bizimle iritibata geçebilirsiniz.
Sizlerde açılış organizasyonlarınızda, doğum günü organizasyonlarınızda, piknik organizasyonlarınızda , sünnet organizasyonlarınızda ve özel günlerinizde DOSİ GROUP ORGANİZASYON İle bağlantı kurabilir, eyüp sultan, aksaray ve fatih bölgesinde palyaço kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Eyüp sultan Palyaço Kiralama
 
 
Dosi Group Organizasyon şirketi profesyonel palyaçoları ile sizlere istanbul anadolu yakasında ve istanbul avrupa yakasında hizmet vermeye devam ediyor.
 
Eyüp sultan bölgemizde de 100 lerce çocuk doğum günü palyaçosu, açılış organizasyonu palyaçosu, sünnet düğünü organizasyonu palyaçosu ve piknik organizasyonu palyaçosu hizmeti verdik.
 
Eyüpsultan palyaço kiralama organizasyon şirketi
 
Ürün ve hizmet yelpazemiz sadece eyüp sultan palyaço kiralama hizmeti ile ilgili kısıtlı değildir. Pamuk şeker arabası, cocuk masa sandalye kiralama hizmeti, konspet süsleme, ses sistemi, yetişkin animasyonu gibi bir çok hizmeti hem kaliteli hemde ekonomik fiyata almak istiyorsanız Eyüp sultan palyaço organizasyon şirketi DOSİ GROUP ORGNİZASYON ile whatsapp, mail yada telefon vasıtası ile irtibata geçebilirsiniz.

eyüpsultan palyaço kiralama

EYÜPSULTAN PALYAÇO ORGANİZASYON
Eyüpsultan ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
Eyüpsultan palyaço kiralama
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
Eyüpsultan palyaço kiralama
 
Doğum günü palyaçosu için Eyüpsultan'dan bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
Eyüpsultan palyaço kiralama
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında Eyüpsultan palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.
 
Eyüpsultan palyaço kiralama

 

0216 450 20 28

0533 925 31 23