• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Beylikdüzü Sünnet Organizasyon Şirketi

BEYLİKDÜZÜ SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

sünnet organizsyonu

İstanbul Beylikdüzü'nde sünnet düğünü organizasyonu mu yapmayı planlıyorsunuz.

Mekan sizden eğlence Dosi Group Organizasyondan. 

Çocuğunuzun delikanlılığa ilk adımı attığı bu özel günde sizlere Beylikdüzü sünnet organizasyonu şirketi olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Beylikdüzü sünnet düğünü organizasyon şirketi

Sünnet düğünü organizasyonlarında neler yapıyoruz ?
Beylikdüzü sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak ekibimiz 2 saat önceden mekana gelerek ilk olarak mekanın girişine 1 tane kemer kapıtak balon süsleme yapmaktadır.
İç mekanda ise 7 tane papatya balon ile süsleme yapılmaktadır.
 
Beylikdüzü sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Misafirlerinizin tamamı geldikten sonra çocuğunuzun taht ile taşıma törenini gerçekleştiriyoruz. Mehter şarkısı ile birlikte 2 tane yeniçeri asker arkadasımız çocuğunuzu taşırken bizlerde konfeti ve volkanlarımızı patlatarak görsel şölen gerçekleştiriyoruz. 
 
Beylikdüzü sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Palyaço arkadaşımız ise hem sünnet çocuğunuzun hemde misafirlerinizin çocuklarının eğlenmesi için çeşitli yarışmalar yaptırır. Çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara figürlü balonlar hediye eder. Beylikdüzü sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak sizler için oluşturduğumuz bazı paketlerde ise çocukların çok sevdiği hayal kahramanı Spider-man ve içi dolu pinyata patlatma oyunuda mevcuttur.
Paketlerimizde hem yetişkin misafirlerin hemde çocukların faydalana bileceği patlamış mısır arabası ve pamuk şeker arabası ile ikramda mevcuttur. 
 
Beylikdüzü sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Beylikdüzü Sünnet düğünü paketlerimize ek olarak mehteran takımı, semazen show, fotoğrafcı kameraman, ateşbaz, çocuklar için sihirbaz show gibi hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz.
 
 
Beylikdüzü sünnet düğünü organizasyon şirketi

Beylikdüzü sünnet organizasyon Şirketi mi Arıyorsunuz ?
Çocuğunuzun erkekliğe ilk adımı atacağı o muhteşem gün için şimdiden googlede sünnet düğünü organizasyon şirketi araştırması yapıyorsunuz ve DOSİ GROUP ORGANİZASYON'a denk geldiniz doğru mu?
Sünnet düğünü fiyatları için ekonomik fiyatlar maltepe sünnet organizasyon şirketinde.
 
Beylikdüzü sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
0216 450 20 28
0533 925 31 23