• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Maltepe Palyaço Kiralama Şirketi

Maltepe Palyaço kiralama

Maltepe Palyaço Kiralama Organizasyon Şirketi
 MALTEPE PALYAÇO


Maltepe palyaço kiralama ve organizasyon şirketi sizlere bir telefon kadar yakın. Kaliteli ve ekonomik hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Dosi group organizasyon olarak İstanbulun bir çok ilçesine kaliteli ekonomik hizmet sunuyoruz.
Maltepe palyaço kiralama; şirketi olarak siz saygı değer müşterilerimize en profesyonel hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.
 
Maltepe Palyaço Kiralama Organizasyon Şirketi

Maltepe palyaço kiralama
hizmetinde lider firmaların başında gelmektedir. Kadıköye yakınlığı ile bilinen maltepe semtimizin başıbüyük, münübüs yolu, gülsuyu, cevizli gibi bir çok semtinde çocuuk doğum günü organizasyonunda palyaço kiralama hizmeti, mağaza çaılış organizasyonlarında maltepe palyaçoları olarak bruşür dağıtım hizmeti verdik.
Sizlerde Maltepe ve civarında Palyaço kiralama hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Maltepe palyaço kiralama hizmeti;
0216 450 20 28

Maltepe Palyaço Kiralama

maltepe palyaço kiralama
 
maltepe palyaço kiralama
 
Maltepe PALYAÇO ORGANİZASYON
Maltepe ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
Doğum günü palyaçosu için Maltepe'den bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında Maltepe palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.
 
Palyaço Kiralama - Maltepe Organizasyon Şirketi
 
Maltepe Palyaço kiralama şirketi Kampanyalar

Sizlerde İstanbul Maltepe Palyaço kiralama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca maltepe sünnet organizasyonu, maltepe ilçemizin her semtinde açılış organizasyonu, piknik organizasyonu , doğum günü organizasyonları ve süsleme hizmetleri gerçekleştirerek maltepe organizasyon şirketi olarak organizasyona dair geniş yelpaze sunuyoruz.