• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Beykoz Sünnet Organizasyon Şirketi

 
BEYKOZ SÜNNET ORGANİZASYONU


Beykoz sünnet organizasyon Şirketi mi Arıyorsunuz ?
Çocuğunuzun erkekliğe ilk adımı attığı o muhteşem günde sünnet beykoz sünnet düğünü eğlence organizasyonunuzda sizlere sünnet eğlence organizasyon paketlerimizi uygun fiyatlar ile sunuyoruz. 
 
Sünnet organizasyon düğünü organizasyon fiyatları istanbul
 
 
İstanbul Beykoz sünnet düğünü organizasyon paketlerimizde sünnet tahtı, yeniçeri asker, balon süsleme, palyaço, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, osmanlı macunu olmak üzere bir çok hizmet Dosi Group Organizasyonda.
 
Beykoz sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
 
Sünnet düğünü organizasyonlarında neler yapıyoruz ?
Beykoz sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak ekibimiz 2 saat önceden mekana gelerek ilk olarak mekanın girişine 1 tane kemer kapıtak balon süsleme yapmaktadır.
İç mekanda ise 7 tane papatya balon ile süsleme yapılmaktadır.
 
Beykoz sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Misafirlerinizin tamamı geldikten sonra çocuğunuzun taht ile taşıma törenini gerçekleştiriyoruz. Mehter şarkısı ile birlikte 2 tane yeniçeri asker arkadasımız çocuğunuzu taşırken bizlerde konfeti ve volkanlarımızı patlatarak görsel şölen gerçekleştiriyoruz. 

Beykoz sünnet düğünü organizasyon şirketi

Palyaço arkadaşımız ise hem sünnet çocuğunuzun hemde misafirlerinizin çocuklarının eğlenmesi için çeşitli yarışmalar yaptırır. Çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara figürlü balonlar hediye eder. Beykoz sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak sizler için oluşturduğumuz bazı paketlerde ise çocukların çok sevdiği hayal kahramanı Spider-man ve içi dolu pinyata patlatma oyunuda mevcuttur.

Beykoz sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Paketlerimizde hem yetişkin misafirlerin hemde çocukların faydalana bileceği patlamış mısır arabası ve pamuk şeker arabası ile ikramda mevcuttur. 
Üsküdar Sünnet düğünü paketlerimize ek olarak mehteran takımı, semazen show, fotoğrafcı kameraman, ateşbaz, çocuklar için sihirbaz show gibi hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz.
 
Beykoz sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Beykoz sünnet organizasyonu fiyatları, Beykoz sünnet düğünü organizasyon şirketi.
kavacık sünnet düğünü organizasyon şirketi
Ortaçeşme sünnet düğünü organizasyonları
Çubuklu sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
 
Beykoz sünnet düğünü organizasyon şirketi

Beykoz sünnet organizasyonu Fiyatları ve bütcenize uygun ekonomik paketler için aşağıdaki KAMPANYA Kutucuğunu Tıklayınız.

 0216 450 20 28

0533 925 31 23