• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Esenler Palyaço Kiralama Şirketi

ESENLER PALYAÇO KİRALAMA

İstanbul esenler palyaço kiralama hizmeti ve fiyatları hakkında aşağıdaki kampanya yazısını tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Çocuk doğum günü organizasyonlarınızda ve özel günlerinizde sizlere bir telefon kadar yakınız.
Esenler bölgesi ve civar semtlerde çocuk doğum günü organizasyonu için palyaço kiralamak istiyorsanız, esenler kiralık palyaço fiyatları için kampanya butonuna tıklayınız. 
Palyaço Kiralama

ESENLER PALYAÇO ORGANİZASYON
Esenler ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
esenler palyaço kiralama
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
Esenler palyaço
 
Doğum günü palyaçosu için Esenler'den bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
esenler palyaço organizasyon
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında Esenler palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.

esenler palyaço organizasyon şirketi
 
 
Dosi Group Organizasyon şirketi profesyonel palyaçoları ile sizlere istanbul anadolu yakasında ve istanbul avrupa yakasında hizmet vermeye devam ediyor.
Esenler bölgemizde de 100 lerce çocuk doğum günü palyaçosu, açılış organizasyonu palyaçosu, sünnet düğünü organizasyonu palyaçosu ve piknik organizasyonu palyaçosu hizmeti verdik.
Ürün ve hizmet yelpazemiz sadece esenler palyaço kiralama hizmeti ile ilgili kısıtlı değildir. Pamuk şeker arabası, cocuk masa sandalye kiralama hizmeti, konspet süsleme, ses sistemi, yetişkin animasyonu gibi bir çok hizmeti hem kaliteli hemde ekonomik fiyata almak istiyorsanız esenler palyaço organizasyon şirketi DOSİ GROUP ORGANİZASYON ile whatsapp, mail yada telefon vasıtası ile irtibata geçebilirsiniz.
 
 
esenler palyaço
 
0216 450 20 28

0533 925 31 23