• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Esenyurt Palyaço Kiralama Şirketi

ESENYURT PALYAÇO KİRALAMA

İstanbul esenyurt palyaço kiralama hizmeti ve fiyatları hakkında aşağıdaki kampanya yazısını tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Çocuk doğum günü organizasyonlarınızda ve özel günlerinizde sizlere bir telefon kadar yakınız.
Esenyurt Palyaço
 

Dosi Group Organizasyon şirketi profesyonel palyaçoları ile sizlere istanbul anadolu yakasında ve istanbul avrupa yakasında hizmet vermeye devam ediyor.
 
Esenyurt bölgemizde de 100lerce çocuk doğum günü palyaçosu, açılış organizasyonu palyaçosu, sünnet düğünü organizasyonu palyaçosu ve piknik organizasyonu palyaçosu hizmeti verdik.
 
Esenyurt palyaço kiralama organizasyon şirketi
 
Ürün ve hizmet yelpazemiz sadece esenyurt palyaço kiralama hizmeti ile ilgili kısıtlı değildir. Pamuk şeker arabası, cocuk masa sandalye kiralama hizmeti, konspet süsleme, ses sistemi, yetişkin animasyonu gibi bir çok hizmeti hem kaliteli hemde ekonomik fiyata almak istiyorsanız esenyurt palyaço organizasyon şirketi DOSİ GROUP ORGANİZASYON ile whatsapp, mail yada telefon vasıtası ile irtibata geçebilirsiniz.
 
Esenyurt palyaço kiralama organizasyon şirketi
 
ESENYURT PALYAÇO ORGANİZASYON
Esenyurt ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
ESENYURT PALYAÇO ORGANİZASYON
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
esenyurt palyaço kiralama organizasyon şirketi
 
Doğum günü palyaçosu için Esenyurt'dan bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
esenyurt palyaço
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında Esenyurt palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.
 
 
0216 450 20 28

0533 925 31 23