• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

İstanbul Palyaço Kiralama

 
Dosi Group Organizasyon İstanbul Palyaço Kiralama hattını dilerseniz istanbul sünnet organizasyonu, piknik organizasyonu, açılış organizasyonu doğumgünü organizasyonları, yılbaşı yıl sonu aktiviteleri için, özel günleriniz için araya bilirsiniz. 
 
istanbul palyaço kiralama
 
İstanbul organizasyon hattı 7 / 24 hizmetinizdedir.
İstanbul Palyaço Kiralama Fiyatları İçin Sayfamızı Kontrol Edebilirsiniz.
 
İstanbul palyaço kiralama
 
Kurumsal Palyaço Şirketinden palyaço Kiralama Hizmeti Almak İstiyorum Diyorsanız Buradayız.

Açılış Organizasyonunuz mu var?

 

Sünnet düğününüzde profesyonel palyaço mu lazım?

 

Yoksa çocuğunuzun 7 yaşına özel doğum günü mü olacak?

 

Dosi Group olarak etkinliklere animasyon palyaçoları ile renk katıyoruz. İstanbul Palyaço kiralama hizmeti istiyorsanız ve googlede araştırma yaparken bize denk geldiyseniz doğru adrestesiniz.

istanbul palyaço kiralama ve oorganizasyon şirketi maskot

 

Çocuğunuz palyaçodan korkuyor ise?

İstanbul palyaço kiralama organizasyon firmamız Dosi Groupta kostüm seçeneklerimiz sadece palyaço kıyafeti ile kısıtlı değildir. 

 

Dilerseniz Spider-man animatör, Bat-man animatör, Elsa, Pamuk Prenses veya micky ve minimause maskot hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz. 

 

Çocuk yaş grubunun çok küçük olduğu durumlarda doğum günü çocuğu veya misafirlerinizin çocuğu palyaçodan korkma ihtimali olabilir.

 

Bu gibi durumlarda palyaço arkadaşımıza yüzünü boyamasını rica edebilirsiniz.

Dilerseniz palyaço arkadaşımız organizasyon başlamadan önce kostümünü giymeden önce doğum günü çocuğuna kostümünü ve yüz boyasını göstererek;

-'' Bak bunlar benim palyaço kostümüm. bunlarda palyaço boyalarım. Gerçekte palyaço diye birşey yoktur. çocukları çok seven abi ve ablalar bu kostümleri giyerler ve çocuklar mutlu olsun diye onları eğlendiririler. onlara hediyeler verirler.''

şeklinde bir açıklama çoğu zaman küçük yaş grubunun korkmamasında etkili olmuştur. 

 

Palyaço fobisi olan ufak arkadaşlarımız için ise animatör abi kiralama veya animatör abla kiralama hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.

 

istanbul palyaço kiralama


İstanbul'un hangi ilçelerine palyaço kiralama hizmeti veriyoruz?
 
İstanbul Palyaço   Organizasyon firması olarak Anadolu yakasında; Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Maltepe, Tuzla, Pendik, Sancaktepe, Sultaneyli Olmak üzere bir çok ilçeye palyaço kiralama hzimeti sunuyoruz.
 
Avrupa yakasında ise palyaço hizmeti verdiğimiz ilçelerin başında; Avcılar, Beylikdüzü, Esenyürt, Bakırköy, Bahçelievler, Bayrampaşa, Şişli, Kağıthane, Bağcılar, Yenibosna, Sefaköy, Sarıyer, Mecidiyeköy, Kağıthane, Şişli, Tarabya ve Levent gelmektedir.
 
Dosi Group Organizasyon Olarak hizmet vermediğimiz ilçeler ise; Silivri, Büyükçekmece ve Gebzedir.

istanbul palyaço kiralama
 

Açılış Organizasyonu

Palyaçosunun Önemi.

Küçük bir çiğ köfte dükkanı veya büyük bir AVM..

Herkez yeni kurduğu işletmesni en iyi şekilde tanıtmak ister.Yeni işletmelerde reklam olmaz ise olmazlardandır..

Bu durumda devreye İstanbul organizasyon firması Dosi Group Organizasyon girmektedir.

Reklamın öneminin farkında olan yeni işletmeler için palyaço kiralama hizmeti, broşür dağıtma hizmeti, logo baskılı balon dağıtma hizmeti çok sık talep edilen hizmetlerdir.

Açılış Organizasyonu simgesi olan palyaço ile işletmeler müşteri potansiyelini genişletirler. 

istanbul palyaço kiralama organizasyon şirketi

Hey! ''İSTANBUL PALYAÇO'' resim galerimize de göz atın

Dosi palyaço ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz yüzlerce organizasyonun binlerce resim karesinden sadece çok az bir kısmına yer vererek oluşturduğumuz resim galerimize göz atabilirsiniz. 


Her geçen gün siz saygıdeğer müşterilerimizin refaranslarıyla büyüttüğümüz organizasyon ekibimizle ile İstanbul palyaço kiralama şirketi olarak liderlik vasfımızı taşımaya devam ediyoruz. Siz saygı değer müşterilerimizin bize olan güvenini boşa çıkartmamak adına kendimizi daha da fazla geliştiriyoruz. 
Ebeveyinler daha huzurlu, çocuklar daha mutlu olabilsin diye %100 Müşteri Memnuniyeti sloganıyla koşar adımlar ile yola devam ediyoruz.


İstanbul palyaço kiralama şirketi olarak her ilçesinde  en profesyonel ve en güvenilir animatörleri yetiştirmeye çalıştık, ve başarılıda olduk. 
Güvenilir olmayı önemsiyor ve profesyonellik adına işler yapmaya devam ediyoruz. 


Fotoğraf karelerimizde ise istanbul palyaco kiralama ekibizin yüzlerindeki mutlu gülüş,  bu samimiyetin, güvenirliğin ve profesyonelliğin bir göstergesidir.

istanbul palyaço fiyatları

istanbul palyaço organizasyoon şirketi

istanbul palyaço kiralama

İSTANBUL PALYAÇO KİRLAMA

Osmanağa Mahallesi

Çilek sokak 8/9

(Önder İş hanı)

KADIKÖY/İSTANBUL

 

0216 450 20 28

 

0533 925 31 23