• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Sancaktepe Açılış Organizasyon Şirketi

Sancaktepe  Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonlarınızda sizlerin talebine ve ihtiyacına uygun hizmetler sunarak ilk günden gümbür gümbür ses getiren bir marka olmanızı, rakiplerinize fark atmanızı sağlıyoruz.

Sancaktepe Açılış Organizasyonu

İstanbul Sancaktepe açılış organizasyonu şirketi olarak organizasyon başlamadan bir kaç saat önce mekanınıza gelip balon süsleme yapıyoruz. Sancaktepe iş yeri açılış organizasyon şirketi olarak ses sistemi, anons, palyaço, maskot, mehteran takımı en çok tercih edilen hizmet türleridir.

Sancaktepe Açılış Organizasyonu

SANCAKTEPE AÇILIŞ ORGANİZASYON FİYATLARI

Dosi Group organizasyon olarak 3 farklı açılış organizasyon paketi oluşturduk. Açılışınıza en uygun ve taleplerinizi karşılayabilecek olan paketi tercih edebilirsiniz veya kendi açılış organizayson paketinizi kendiniz oluşturup bizen fiyat teklifi ala bilirsiniz.

Sancaktepe Açılış Organizasyonu Fiyatları

Mini açılış organizasyon paketimiz en küçük ve ekonomik anlamda en uygun pakettir. Ekibimiz 2 saat önceden mekana gelerek ufak çaplı fakat etkili dikkat çeken bir balon süsleme yapmaktadır.  Prof ses sistemimiz kurulmaktadır.. Ve palyaço arkadaşımız ile maskot arkadaşımız dans ederek var ise baskılı balon ve broşürlerinizi dağıtmaktadır. Sancaktepe açılış organizasyonu fiyatları mini paket için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. 

Sancaktepe Açılış Organizasyonu Fiyatları

Sancaktepe'da Bir bayan kuaförü dükkanı açılışı mı var, Yada bir emlak bürosü iş yeri açlışı organizasyonunuz mu var. Ekstra açılış organizasyon paketimizin diğer ismide ikramlı açılış organizasyon paketidir. Mini pakette olan balon süsleme, ses sistemi, palyaço ve maskot arkadaşımıza ek olarak 3 tane bistro masa kuruyoruz ve 1  tane arkadaşımızı sizlere ve misafirlere servis yapması için garson olarak görevlendiriyoruz. 

Sancaktepe Açılış Organizasyonu Fiyatları

Ultra Açılış organizasyonu paketimiz ise en şahşahlı en muhteşem açılış paketimizdir. Geniş kapsamlı balon süsleme yapılmaktadır. Bu paketimizdede palyaço, maskot ve ses sistemimiz mevcutturAyrıca bistro masa sayısı 5, servis elemanı sayımız ise 2  olarak revize edilmekteidr.

Sancaktepe İşyeri Açılış Organizasyonu Şirketi

konfeti volkan makas tepsi kurdalede bu pakete dağıldir. Ayrıca misafirlerinize patlamış mısır arabası ile mısır dağıtımı yapılmaktadır. (200 Adet ile sınırlıdır). Extra Paketimiz ile ilgileniyorsanuz ve İstanbul Sancaktepe bölgesinden hizmet almak istiyorsanız fiyat teklifi için bizlere ulaşa bilirsiniz.

 

Sancaktepe İşyeri Açılış Organizasyonu Şirketi

Sancaktepe İlçesinde sıra dışı açılış organizasyonu yapmak ve müşterilerinin, semt halkının dikkatini çekmek isteyen müşteirlerimiz ateşbaz, tahtabacak dans grupları hizmetlerimizide zaman zaman tercih ediyor. Sancaktepe iş yeri açılış organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız siz saygı değer müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Sancaktepe İşyeri Açılış Organizasyonu Şirketi

 

0216 450 20 28

0533 925 31 23

açılış organizasyonu