• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

İstanbul Açılış Organizasyonu Şirketi

''İstanbul Açılış Organizasyonu'' Şirketi olarak iş yeri açılış organizasyonları, mağaza açılış organizasyonları, avm açılış Organizasyonları ve balon süsleme hizmeti vermekteyiz.

Kaliteli Ve Ekonomik Hizmeti Sizlere sunan Firmamız Açılış Organizasyonu İçin Dosi Group Organizasyona Güvene Bilirsiniz. 
 
İstanbul açılış organizasyonu şirketi
 
istanbul açılış organizasyonu şirketi
 
istanbul açılış organizasyonu fiyatları
 
Açılış organizasyon firmaları içerisinde en uygun açılış organizasyon fiyatlarıyla Dosi Group Organizasyon Organizasyon, açılış karşılamaları, maskotlar, ateşbaz show ve balon süslemeleriyle mağaza açılışlarınızı ziyaretçilerinizin vaz geçemeyeceği özel bir alışveriş merkezine dönüştürüyor. 
 
İstanbul açılış organizasyonu şirketi
 
 
İstanbul'un her ilçesinde yüzlerce profesyonel iş yeri açılış organizasyonuna imza attık. Dilerseniz ufak bir market'in yıl dönümü kutlaması, dilerseniz devasal büyüklükte bir Avm' nin büyük açılış promosyon kampanyası. Her türlü organizasyonunuzda yanınızdayız.
 
Hizmetlerimiz sadece balon süsleme ve palyaço ile sınırlı değildir. Profesyonel dans ekipleri, bando takımı, mehteran takımı, havai fişek show, ateşbaz, tahtabacak farklı ambianslarda iş yeri, avm açılış organizasyonu yapmak isteyen müşterilerimiz tarafından rağbet gören hizmetlerdir. 
 
Peki misafirlerinize ceatring ikram hizmeti mi almak istiyorsunuz. Açılış organizasyonu yapacağınız mekanın önüne bistro masalar kuralım ve bir kaç arkadaşımızı servis elemanı şeklinde görevlendirelim. Sizler keyifli keyifli misafirlerinizi ağırlarken profesyonel ve titiz ekibimiz hizmette kusur etmeden ikramlarınızı servis etmekle meşgul olsunlar.
 
istanbul açılış organizasyonu şirketi
 

Açılış Organizasyonu

Fiyatları ve Paketleri

 

Cebinize en uygun iş yeri Açılış Organizasyonu Fiyatları ve dilediğiniz hizmet paketini en sağlıklı şekilde belirleye bilmek adına en doğru Açılış Organizasyonu Paketlerini seçebilmeniz adına fikirlerimizi paylaşmaya hazırız.


Reklamınızın en iyi şekilde yapılması için doğru zamanda dogru adım atmak kesinlikle çok önemli bir husustur.


Dosi Group Organizasyon siz saygı değer müşterilerimize en doğru hizmetin ve paket seçeneğinin belirlenmesi için ücretsiz ön calışma yapılmaktadır.


İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında sunduğumuz hizmet paketleri ve fiyatları sabittir.

 
istanbul açılış organizasyonu
 

İstanbul Açılış Organizasyonu

Açılışlarda ekibimiz talebiniz doğrultusunda geceden veya sabahleyin gelip zincir balon, papatya, balon kapırak balon süslemelerini rengarenk balonlarla mağazanızı tanınmayacak kadar muhteşem duruma getiriyoruz. 


Ses sistemi kiralama hizmetiyle palyaço arkadaşlarımız anonslar yaparken, güncel müzikleri çalıyoruz. 


Koca kafalarıyla dikkat çeken
Maskotlarımız ve güler yüzlü sempatik palyaçolarımız ile ilgi insanların dikkatini mağazaya çekiyoruz.

 

Kapının önüne koyduğumuz bistro masalarda da ikramlarınızı servis elemanlarımıza ikram ettirtiyoruz. 


Bando takımı açılışa uygun müzikler çalarak ilgi alakayı etkinlik alanına çekiyor.

 

açılış istanbul organizasyon fiyat
 
Organizasyonunuzda reklam ve dikkat çekmeye yönelik tüm ayrıntıları profesyonel hizmet veren firmamız Dosi Group Organizasyona bırakın. 

İstanbul açılış organizasyon şirketleri içinde en kaliteli,en düşük bütçeli ve en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetleri sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Muhteşem şah şahlı bir tanıtım ile rakipleriniz arasında unutulmayacak bir fark yaratmak istiyorsanız 0216 450 20 28 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
istanbul açılış organizasyonu ve balon süsleme hizmeti
 

Açılış Organizasyonu
Gösteri Hizmetlerimiz

 

Mehter Takımı Kiralama

Bando Takımı Kiralama

Davul Zurna Ekibi

Trio Müzik Group

Müzik Grubu Programları

Jonglör ve Tahtabacak Kiralama

İlizyonist Ve Sihirbaz Kiralama

Dans Grupları Etkinliği

 

istanbul açılış organizasyonu şirketi
 

İşyeri Açılış Organizasyonu

Kokteyl Bistro Masası

Kiralama Hizmeti

 

İşyeri açılış organizasyonlarında en önemli faktörlerden  olmaz ise olmazlarından olanı etkinlik alanınün önüne koyduğumuz bistro masası kiralama hizmeti ile müşterilerinize sunacağınız kanepeler, tatlılar, soğuk ve sıcak içecekler için İstediğiniz sayıda bistro masasını istediğiniz renkte sizlere kiralayabilirz.


Tabii ki açılış organizasyonunda ceatring ve servis elemanı hizmetimiz mevcuttur.


0216 450 20 28 
0533 925 31 23