• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Çekmeköy Palyaço kiralama Şirketi

ÇEKMEKÖY PALYAÇO KİRALAMA HİZMETİ 

Çekmeköy palyaço mu arıyorsunuz ? Kaliteli, ucuz,ekonomik palyaçolar bu sitede. Çekmeköy ve civarındaki semtlerde palyaço ihtiyacını karşılayan Dosi group organizasyon çocuk doğum günlerinde profesyonel palyaço hizmeti vermektedir.

ÇEKMEKÖY PALYAÇO KİRALAMA

İstanbul'un her ilçesinde kaliteli hizmet veren firmamızda başka hangi hizmetleri veriyoruz ? 

ÇEKMEKÖY PALYAÇO KİRALAMA

Açılış organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında, piknik organizasyonlarında, doğum günü organizasyonlarında palyaço hattı olarak 0216 450 20 28 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Palyaço Kiralama Hizmeti


Anadolu yakası palyaço firmalarından en büyüğü olan palyaço şirketimiz ''Çekmeköy palyaço kiralama'' hizmeti'' ihtiyacını karşılayan dosi group organizasyon çocuk doğum günlerinde profesyonel palyaço hizmeti vermektedir. kartalda 'da yapılan açılış organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında, piknik organizasyonlarında, doğumgünü organizasyonlarında Çekmeköy palyaço hattı olarak 0216 450 20 28 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

ÇEKMEKÖY PALYAÇO KİRALAMA

KADIKÖY PALYAÇO ORGANİZASYON
Kadıköy ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
doğum günü için palyaço kiralama çekmeköy
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
ÇEKMEKÖY PALYAÇO KİRALAMA
 
Doğum günü palyaçosu için Kadıköy'dan bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
ÇEKMEKÖY PALYAÇO KİRALAMA
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında Kadıköy palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.
 

 

0216 450 20 28

0533 925 31 23