• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Doğum Günü Palyaçosu

Doğum Günü palyaçosu kiralama organizasyon şirketi olarak çocuk doğum günü organizasyonlarınızda ve özel günlerinizde profesyonel palyaço hizmeti veriyoruz.
 
doğum günü palyaço

Dosi Group organizasyon Kurumsal Organizasyon bir firmadır.Evinden iki tane kostüm ile çalışan firma görünümlü bireysel şahıslar ile bir tutulmamalıdır.

Doğum Günü Palyaçosu kiralama hizmeti fiyatları her firmada farklılık göstermektedir. 

Dosi Group Organizasyonda tek fiyat politikası uygulanmaktadır.
 
doğum günü için palyaço
doğum günü palyaçosu
doğum günü için palyaço kiralama fiyatları
 
palyaço doğum günü çocuk
istanbul çocuk doğum günü palyaçosu kiralama
doğum günü palyaçosu
 
palyaço doğum günü çocuk
çocuk doğum günü organizasyonu ful pakette palyaço varmı fiyatı ne bu palyaçonun www.dosigroup.comdoğum günü için palyaço kiralama hizmeti
 
 
''BİZİM ORGANİZASYONUMUZA KİM GELECEK ?''
(Sizlere gelicek doğum günü palyaçosu kim olduğu organizasyon gününden bir gün önce akşam 18:00 ile 21:00 arası belli olmaktadır o nedenle o esnada palyaço arkadaşımız ile ilgili maalesef net bilgi veremiyoruz.. Ekip arkadaşlarımız organizasyon günü ofisten çıkış yapmadan önce bilgilendirme amaçlı sizi arayacaklardır.)
 
doğum günü palyaçosu
 
''PALYAÇOLARINIZ
PROFESYONEL Mİ ?''
(Ekibimizdeki arkadaşlar ilk olarak şef animatörler tarafından ofisimizde eğitime taabi tutulur. Bu eğitimde arkadaşımızın ses tonuna, haraketli olmasına, çocukları sevip sevmediğine ve en önemlisi ise sorumluluk sahibi, pratik zeka olup olmadığına dikkat ederiz. Ofiste yapılan eğitim sonrası başarılı olabileceğini düşündüğümüz arkadaşlarımızı profesyonel palyaçolara asistan olarak doğum günlerine saha eğitimine yollarız. Ofis ve saha eğitimi biten arkadaşlarımız ilk olarak şef animartörlerimizinde bulunduğu 2 - 3 kişilik organizasyonlarda görevlendirilir. Yeterlilik durumuna göre doğum günü palyaçosu olarak işlere gitmeye başlarlar.)
 
doğum günü palyaçosu kiralama istanbul
 
''PİNYATANIN İÇİNE
NE KOYUYORUNUZ.
(Ülker, Eti gibi markalara ait 70 parça şeker, jelibon, topitop, çikolota gibi ürünler koyuyoruz. Ürünlerin son kullanma tarihine özellikle dikkat ediyoruz.)
 
eve doğum günü palyaçosu çağırma
 
''KAÇ TANE ÇOCUK İÇİN 1 PALYAÇO YETERLİ OLUR ?
 Maksimum 15 çocuk için bir palyaço yeterli olacaktır. 20 tane taneden fazla küçük misafirlerinizin olduğu organizasyonlarınızda mutlaka 2. doğum günü palyaçosu talebinde bulunmanızı önemle rica ederiz. 
 
o gün gelmez ise ?
 
Senede 1 kere gerçekleştirecek olduğunuz çocuk doğum günü organizasyonunda herşey hazır.. Fakat palyaço ortada yok. Böyle bir problemle karşılaşmak elbette hiç bir anne baba istemez.
 
Palyaço kiralama hizmeti alacağınız firma güvenilir mi?
Bunu nasıl anlayacaksınız biraz bilgi paylaşımı yapmak istiyoruz siz sayğı değer müşterilerimiz ile..
 
Öncelikle hizmet talep edeceğiniz firma fatura kesebiliyor mu? Yani kurumsal bir organizasyon şirketinden mi hizmet alıyorsunuz bu çok önemli.
İkinci önemli husus ise palyaço organizasyon şirketi olarak belirli bir sabit adresleri varmı ? sabit bir ofis telefonları mevcut mu ?
 
Üçüncü önemli nokta ise sitede paylaşılan fotoğraflar fake mi ? yoksa firmanın kendi doğum günü organizasyonlarında hizmet veren palyaçolarına mı ait ?
 
Bu soruların cevapları güvenilir, kurumsal bir palyaço şirketi bulmanızda yolunuza ışık olacaktır. 
 
Bilmenizi isteriz ki sektörümüzde maalesef ''Doğum günü palyaço organizasyon şirketi'' görünümlü evinden 2 tane kostümüyle çalışan birseysel çok şahıs bulunmaktadır. 
 
çocuk için doğum gününe palyaço
 
 
Doğum günü palyaçosu kiralama hizmeti için 0216 450 20 28 numaralı telefono arayabilirsiniz. Doğum günü organizasyonlarınıza palyaço kiralama organizasyonu haricinde sihirbaz show, pinyata, kostümlü karakter ve geniş organizasyon yelpazemizle hizmet vermekteyiiz. '' Doğum günü palyaçosu '' Doğum günü için palyaço kiralama hizmet, istanbul doğumgünü palyaçoları.0216 450 20 28

0533 925 31 23

 dosi group organizasyon