• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Beykoz Palyaço Kiralama Şirketi


Beykoz palyaço kiralama organizasyon şirketi olan DOSİ GROUP ORGANİZASYON Özel günlerinizde beykoz ilçemze ve semtlerine palyaço kiralama hizmeti yanı sıra sünnet düğünü organizasyonu, açılış organizasyonu, piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu hizmetleri ile geniş çaplı organizasyon yelpazesi sunmaktadır.
 
BEYKOZ PALYAÇO KİRALAMA
 
BEYKOZ PALYAÇO KİRALAMA
 
BEYKOZ Palyaço Kiralama Organizasyon Şirketi
 
Beykoz ilçemizin paşabahce, kavacık, ortaçeşme başta olmak üzere tüm semtlerine palyaço hizmetimiz vardır. Firmamızın deposu Kavacıktadır.
 
Sizlerde beykoz ilçesi ve semtleri için palyaço kiralamak istiyorsanız ''beykoz palyaço hizmeti'' veren firmamızdan palyaço talebinde bulunabilirsiniz. 
 
Beykoz da çocuk doğum günü için palyaço kiralama hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız çocukların yüzlerinin boyanması, çocuklara balondan kılıç kelebek vs. figürler yapılıp dağıtılması, oyunlar yarışmalar ve daha fazlası DOSİ Group Organizasyonda.
 
Beykoz Palyaço Kiralama Hizmeti
 
 
 
BEYKOZ PALYAÇO ORGANİZASYON
Beykoz ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
beykoz palyaço kiralama organizasyon şirketi
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
beykoz palyaço kiralama
 
Doğum günü palyaçosu için Beykoz'dan bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
BEYKOZ PALYAÇO KİRALAMA
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında beykoz palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.
 
Beykoz palyaço organizasyon

Beykoz palyaço kiralama
;
 
0216 450 20 28
 
0533 925 31 23