• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Bakırköy Sünnet Organizasyon Şirketi

 
Bakırköy sünnet düğünü organizasyon şirketi

Bakırköy sünnet organizasyon Şirketi mi Arıyorsunuz ?
Çocuğunuzun erkekliğe ilk adımı attığı o muhteşem günde sünnet düğünü eğlence organizasyonunuzu Bakırköyde ve civarındaki semtlerde mi yapmak istiyorsunuz ? Sizlere sünnet eğlence organizasyon paketlerimizi uygun fiyatlar ile sunuyoruz. 
 
Sünnet organizasyon düğünü organizasyon fiyatları istanbul
 
 
İstanbul BAKIRKÖY sünnet düğünü organizasyon paketlerimizde sünnet tahtı, yeniçeri asker, balon süsleme, palyaço, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, osmanlı macunu olmak üzere bir çok hizmet Dosi Group Organizasyonda.
 
Bakırköy sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
 
Sünnet düğünü organizasyonlarında neler yapıyoruz ?
Bakırköy sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak ekibimiz 2 saat önceden mekana gelerek ilk olarak mekanın girişine 1 tane kemer kapıtak balon süsleme yapmaktadır.
İç mekanda ise 7 tane papatya balon ile süsleme yapılmaktadır.
 
Bakırköy sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
 
Misafirlerinizin tamamı geldikten sonra çocuğunuzun taht ile taşıma törenini gerçekleştiriyoruz. Mehter şarkısı ile birlikte 2 tane yeniçeri asker arkadasımız çocuğunuzu taşırken bizlerde konfeti ve volkanlarımızı patlatarak görsel şölen gerçekleştiriyoruz. 

Bakırköy sünnet düğünü organizasyon şirketi

Palyaço arkadaşımız ise hem sünnet çocuğunuzun hemde misafirlerinizin çocuklarının eğlenmesi için çeşitli yarışmalar yaptırır. Çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara figürlü balonlar hediye eder. Üsküdar sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak sizler için oluşturduğumuz bazı paketlerde ise çocukların çok sevdiği hayal kahramanı Spider-man ve içi dolu pinyata patlatma oyunuda mevcuttur.

Bakırköy sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Paketlerimizde hem yetişkin misafirlerin hemde çocukların faydalana bileceği patlamış mısır arabası ve pamuk şeker arabası ile ikramda mevcuttur. 
Üsküdar Sünnet düğünü paketlerimize ek olarak mehteran takımı, semazen show, fotoğrafcı kameraman, ateşbaz, çocuklar için sihirbaz show gibi hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz.
 
 
Bakırköy sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
 
Bakırköy sünnet organizasyon fiyatları, Bakırköy sünnet düğünü organizasyon şirketi.
 
Bakırköy sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
BAKIRKÖY SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONU HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

DİLERSENİZ SÜNNET ORGANİZASYONUNUZDA MASA SANDALYE SÜSLEME HİZMETİ, YENİÇERİ ASKER, PALYAÇO, BALON SÜSLEME, SÜNNET TAHTI KİRALAMA,MEHTERAN TAKIMI, SEMAZEN, DİNİ HOVA KAMERAMAN VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ TEMİN EDEBİLİRİZ? SÜZLER BAKIRKÖYDE ORGANİZASYON FİRMASI ARIYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.
BİZLERE ULAŞMAK İSTİYORSANIZ TELEFON NUMARALARIMIZ;
 
0216 450 20 28

0533 925 31 23