• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Bayrampaşa Sünnet Organizasyon Şirketi

BAYRAMPAŞA SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

sünnet organizsyonu

İstanbul BAYRAMPAŞA 'da sünnet düğünü organizasyonu mu yapmayı planlıyorsunuz.

Mekan sizden eğlence Dosi Group Organizasyondan. 

Çocuğunuzun delikanlılığa ilk adımı attığı bu özel günde sizlere Bayrampaşa sünnet organizasyonu şirketi olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bayrampaşa sünnet organizasyonu

 
Sünnet düğünü organizasyonlarında neler yapıyoruz ?
Bayrampaşa sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak ekibimiz 2 saat önceden mekana gelerek ilk olarak mekanın girişine 1 tane kemer kapıtak balon süsleme yapmaktadır.
İç mekanda ise 7 tane papatya balon ile süsleme yapılmaktadır.
 
Bayrampaşa sünnet organizasyonu
 
Misafirlerinizin tamamı geldikten sonra çocuğunuzun taht ile taşıma törenini gerçekleştiriyoruz. Mehter şarkısı ile birlikte 2 tane yeniçeri asker arkadasımız çocuğunuzu taşırken bizlerde konfeti ve volkanlarımızı patlatarak görsel şölen gerçekleştiriyoruz. 
 
Bayrampaşa sünnet organizasyonu
 
Palyaço arkadaşımız ise hem sünnet çocuğunuzun hemde misafirlerinizin çocuklarının eğlenmesi için çeşitli yarışmalar yaptırır. Çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara figürlü balonlar hediye eder. Bayrampaşa sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak sizler için oluşturduğumuz bazı paketlerde ise çocukların çok sevdiği hayal kahramanı Spider-man ve içi dolu pinyata patlatma oyunuda mevcuttur.
Paketlerimizde hem yetişkin misafirlerin hemde çocukların faydalana bileceği patlamış mısır arabası ve pamuk şeker arabası ile ikramda mevcuttur. 
 
Bayrampaşa sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Bayrampaşa Sünnet düğünü paketlerimize ek olarak mehteran takımı, semazen show, fotoğrafcı kameraman, ateşbaz, çocuklar için sihirbaz show gibi hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz.
 
Bayrampaşa sünnet düğünü organizasyon şirketi
 

Bayrampaşa sünnet organizasyon Şirketi mi Arıyorsunuz ?
Çocuğunuzun erkekliğe ilk adımı atacağı o muhteşem gün için şimdiden googlede sünnet düğünü organizasyon şirketi araştırması yapıyorsunuz ve DOSİ GROUP ORGANİZASYON'a denk geldiniz doğru mu?
Sünnet düğünü fiyatları için ekonomik fiyatlar bayrampaşa sünnet organizasyon şirketinde.
 
Bayrampaşa sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
 
0216 450 20 28
0533 925 31 23