• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Avcılar Sünnet Organizasyon Şirketi

AVCILAR SÜNNET ORGANİZASYONU
 
Avcılar sünnet organizasyonu
 
AVCILAR SÜNNET DÜĞÜNÜ
AVCILAR SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONU
AVCILAR SÜNNET DÜĞÜNÜ FİYATI
AVCILAR SÜNNET DÜĞÜNÜ FİYATLARI
AVCILAR SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYON FİYATLARI.
 
SÜNNET ORGANİZASYONU
 
 
İstanbul Avcılar sünnet organizasyonu şirketi olarak sünnet tahtı kiralama, sünnet eğlence organizasyonu palyaço kiralama, pamuk şeker arabası kiralama, ses sistemi kiralama, masa sandalye hizmeti vs. geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Bütcenize uygun ekonomik paketler sunuyoruz.
İstanbul'un her ilçesine hizmet veren avcılar sünnet organizasyon şirketi Kağıthaneli müşterilerimize sesleniyor;
''Sünnet mekanı sizden, Eğlence bizden.''
 
Avcılar sünnet organizasyonu
 
Sünnet düğünü organizasyonlarında neler yapıyoruz ?
Avcılar sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak ekibimiz 2 saat önceden mekana gelerek ilk olarak mekanın girişine 1 tane kemer kapıtak balon süsleme yapmaktadır.
İç mekanda ise 7 tane papatya balon ile süsleme yapılmaktadır.
 
Avcılar sünnet organizasyonu
 
 
Misafirlerinizin tamamı geldikten sonra çocuğunuzun taht ile taşıma törenini gerçekleştiriyoruz. Mehter şarkısı ile birlikte 2 tane yeniçeri asker arkadasımız çocuğunuzu taşırken bizlerde konfeti ve volkanlarımızı patlatarak görsel şölen gerçekleştiriyoruz. 

Avcılar sünnet düğünü organizasyon şirketi

Palyaço arkadaşımız ise hem sünnet çocuğunuzun hemde misafirlerinizin çocuklarının eğlenmesi için çeşitli yarışmalar yaptırır. Çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara figürlü balonlar hediye eder. Avcılar sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak sizler için oluşturduğumuz bazı paketlerde ise çocukların çok sevdiği hayal kahramanı Spider-man ve içi dolu pinyata patlatma oyunuda mevcuttur.

Avcılar sünnet düğünü organizasyon şirketi

 
Paketlerimizde hem yetişkin misafirlerin hemde çocukların faydalana bileceği patlamış mısır arabası ve pamuk şeker arabası ile ikramda mevcuttur. 
Üsküdar Sünnet düğünü paketlerimize ek olarak mehteran takımı, semazen show, fotoğrafcı kameraman, ateşbaz, çocuklar için sihirbaz show gibi hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz.
 
 
Avcılar sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
 
 
0216 450 20 28
 
0533 925 31 23