• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Palyaço Kiralama

Palyaço kiralama organizasyon şirketi olarak özel günlerinizde profesyonel palyaço kiralama hizmeti sunuyoruz.
 
Palyaço kiralama
 
Siz Saygı değer müşterilerimiz için farklı 3 paket hazırladık.
Palyaço kiralama paketlerimizden birtanesini seçebilirsiniz.
 
 Dilerseniz ihtiaçlarınız doğrultusunda taleplerinizi bizlere iletmeniz durumunda size uygun yeni bir palyaço paketi oluşturabiliriz.
palyaço kiralama
Palyaço kiralama
PALYAÇO KİRALAMA
 
 
palyaço kiralama istanbul
palyaço kiralama
palyaço kiralama
 
 
pslysço kiralama
palyaço kiralama doğum günü çocuk organizasyonu istanbul
palyaço kiralama paketi doğum günü için çocuklara özel istanbul
 
Animatör palyaço  arkadaşımız ilk onbeş dakika çocuklarla tanışır. Onların hangi oyunları oynamak istediğine odaklanır. Doğum günü çocuğuna iyiki doğdun şarkısı söylenir.
Palyaço arkadaşımız çocukların yaş grubuna ve mekanın uygunluğuna göre müzikli müziksiz oyunlar oynatır ve çeşitli yarışmalar yaptırılır.
 
Organizasyonun ortalarına doğru pasta kesimine geçilir.
Pasta kesiminde palyaço arkadaşımızın görevi hem çocukkları, hemde yetişkinleri koordine ederek coşkulu bir kutlama olmasını sağlamaktır.
Palyaço kirlama hizmetimizde pasta ve yemekten sonra kalan süre doğrultusunda çeşitli yarışmalara devam edilir.
 
Palyaço kiralama hizmetinde organizasyonun bitmesine son onbeş yirmi dakika kala çocukların yüzleri boyanır. Son olarak çocuklara balondan kılıç, kelebek, şapka vs. figürler yaparakak hediye edilir. Balon dağıtımından sonra palyaço kiralama hizmetimiz sona erer.
 
palyaço ve maskot kiralama palyaço kiralama hizmeti
 
palyaço kiralama organizasyon şirketi
 
palyaço kiralama organizasyon şirketi
 
Şef animatör palyaço kiralama paketinin en önemli özelliği sizlere eşilik edecek animatör palyaço arkadaşımızın çok daha fazlaca tecrübeli profesyonel olmasıdır.
 
Normal palyaço kiralama paketine ek olarak içi dolu pinyata patlatma oyunu mevcuttur. Pinyatamızın içinde Ülker, eti gibi markalara ait 70 parça şeker, jelibon, çikolota topitop gibi ürünler mevcuttur. 
 
Ayrıca palyaço arkadaşımız yanında mini hoperlör ses bombası getirmektedir. 
 
Şef animatör palyaço kiralama paketi talep ettiğinizde arkadaşımızın çantasında booble show tabancası mevcuttur. Çocuklar müzik eşliğinde dans ederken palyaço arkadaşımız ise köpük tabancasından baloncuklar katarak ortamı daha keyifli, eğlenceleri bir hale getirmektedir. 
 
palyaço kiralama
 
palyaço kiralama (istanbul palyaço kiralama fiyatları)
 
Palyaço Organizasyon hizmeti palyaço kiralama
 
Bu palyaço kiralama ve organizasyon paketimizde 1 şef animatör palyaço ve 1 de yardımcı animatör mevcuttur. Yardımcı animatörü dilerseniz kostümlü karakter olarak tercih edebilirsiniz.
 
Doğum günü full pakette arkadaşlarımız 2 saat öncesinden mekana gelerek (2 renkten oluşan bir kemer kapıtak balon, 10 tane papatya balon ve 2 tane happy birthday yazısı) ile doğum günü süslemesi yapmaktadır. 
3 Çocuk masası ve 20 tane çocuk sandalyesi süsleme yapılan mekanda en uygun yere yerleştirilir. 
 
Doğum günü full pakette diğer palyaço kiralama paketlerinde mevcut olan yüz boyama, sosis balon, mini buuble show, pinyata patlarma ve müziki müziksiz oyunlar, çeşitli yarışmalar vs. hepsi mevcuttur.
 
Diğer palyaço paketlerimize ek olarak bu paketimizde pamuk şeker arabası ile yetişkinlere ve çocuklara pamuk şekeri ikramı mevcuttur. Tabii ki patlamış mısır seven misafirleriniz içinde patlamış mısır arabası getiriyoruz. 
 
Palyaço kiralama
 
palyaço kiralama
 
palyaço kiralama hizmeti
 
Çocuğunuzun o muhteşem gününde profesyonel palyaço E
ekibimizden bir palyaço arkadaşımız gününüze renk katsın istermisiniz ?
''Palyaço Kiralama Fiyatları'' hakkında detaylı bilgi almak için İstanbul Palyaço Kiralama organizasyon şirketimizi araya bilirsiniz.
 
Sizlerde organizasyonlarınızda güvenilir ve profesyonel ''Palyaço Kiralama Hizmeti'' talep ediyorsanız İstanbul'un her ilçesine Palyaçosu kiralama hizmeti sunan DOSİ GROUP şirketimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 
 

0216 450 20 28

0533 925 31 23

Osmanağa Mahallesi
Çilek Sokak 8/9
KADIKÖY
İSTANBUL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dosi group organizasyon