• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Bağcılar Palyaço Kiralama Şirketi

BAĞCILAR PALYAÇO KİRALAMA

İstanbul bağcılar palyaço kiralama hizmeti; 0216 450 20 28

İstanbul'un her ilçesine palyaço hizmeti veren firmamızın ağırlıklı çalıştığı ilçelerden bir tanesi de  bağcılardır. Bağcılar palyaço kiralama hizmeti.

Bağcılar Palyaço Kiralama

Doğum günü, açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu aktivitelerinizde bağcılar palyaço kiralama şirketi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Palyaço arkadaşımız gelir çocuklarla tanışır.
Doğaçlama eşliğinde tanışma bittikten sonra sıra gelir oyunlara.. oyunların çeşitliliği mekanın uygunluğuna ve cocukların yaş gruplarına göre değişmektedir...Müzikli müziksiz oyunlar ve aktivitelerin ardından pasta kesimi, yüzboyama, figürlü balon dağıtımı sırayı alır.

Bağcılar palyaço kiralama şirketi olarak sizlere doğumgünü organizasyonlarında mutlaka pinyata patlatma oyununu tafsiye ederiz.

Bağcılar palyaço kiralama şirketi

Bağcılar'da çocuk doğum günü için palyaço kiralama hizmeti isterseniz Dosi Group Organizasyon Olarak PROFESYONEL PALYAÇO Hizmetlerimizle Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız.

Bağcılar palyaço organizasyon

BAĞCILAR PALYAÇO ORGANİZASYON
Bağcılar ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
Bağcılar palyaço kiralama organizasyon şirketi
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
bağcılar palyaço ve maskot kiralama
 
Doğum günü palyaçosu için Bağcılar'dan bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
Bağcılar palyaço kiralama
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında Bağcılar palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.

 

0216 450 20 28

0533 925 31 23