• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Bayrampaşa Palyaço Kiralama Şirketi

BAYRAMPAŞA PALYAÇO KİRALAMA

Bayrampaşa palyaço ihtiyacını karşılayan Dosi group organizasyon Avm organizasyonlarında, okul şenliklerinde açılış organizasyonlarında, çocuk doğum günlerinde ve özel günlerinizde profesyonel palyaço hizmeti vermektedir.
 
BAYRAMPAŞA PALYAÇO
 
İstanbul palyaço kiralama hizmeti;
Bayrampaşa ilçesiin her semtine palyaço kiralama hizmeti veriyoruz. 
 
BAYRAMPAŞA PALYAÇO
 
Altıntepsi Mahallesi palyaço kiralamah hizmeti,  Cevatpaşa Mahallesi palyaço kiralama şirketleri, İsmetpaşa Mahallesi palyaço kiralama, Kartaltepe Mahallesi palyaço kiralama, Kocatepe Mahallesi palyaço kiralama şirketleri, Muratpaşa Mahallesi palyaço hizmeti, Orta Mahallesi palyaço istanbul, Terazidere Mahallesi palyaçoları, Vatan Mahallesi kiralama palyaço hizmeti,Yenidoğan Mahallesi, Yıldırım Mahallesi palyaço kiralama.
BAYRAMPAŞA Palyaço kiralama hizmetimiz haricinde sivil animatör hizmeti, tahtrabacak kiralama hizmeti, oyun abisi oyun ablası, spiderman, pamukprenses, korsan gibi hayal kahramanları taleplerinizde Bayrampaşa palyaço kiralama şirketinden hizmet alabilirsiniz.
 
BAYRAMPAŞA PALYAÇO KİRALAMA
 
BAYRAMPAŞA PALYAÇO ORGANİZASYON
Bayrampaşa ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
BAYRAMPAŞA PALYAÇO KİRALAMA ORGANİZASYON ŞİRKETİ
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
BAYRAMPAŞA PALYAÇO KİRALAMA ORGANİZASYON ŞİRKETİ
 
Doğum günü palyaçosu için Baurampaşa'dan bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında bayrampaşa palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.
 
BAYRAMPAŞA PALYAÇO KİRALAMA ORGANİZASYON ŞİRKETİ
 
Bayrampaşa bölgesinde yapılan açılış organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında, piknik organizasyonlarında, doğum günü organizasyonlarında çocuklar için palyaço kiralama hattı olarak 0216 450 20 28 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

palyaço  denince www.dosigroup.com akla gelir.
Eğlenceli ve dinamik ekibimizle ekonomik uzman animasyon ekibimizle ve kaliteli palyaçolarimizla ve uygun fiyatlarimizla  hizmet vermekteyiz.
 
BAYRAMPAŞA PALYAÇO KİRALAMA ORGANİZASYON ŞİRKETİ
 
Bayrampaşadan palyaço kiralama hizmeti talep ettiğinizde bu rezervasyonunuz bir çocuk doğum günü organizasyonu ise palyaço arkadaşımız çocukların yüzlerini boyar, balondan fügürler yapar, yaş grubuna ve mekanın uygunluğuna göre çeşitli yarışmalar yaptırır oyunlar oynatır. Dilerseniz palyaço kiralama fiyatları hizmetimiz yanında içi dolu pinyata patlatma oyunu ve doğum günü süslemesi hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz.
 
  Sizlerde ''bayrampaşa palyaço kiralama'' hizmetinden faydalanmak istiyorsanız 0216 450 20 28 numaralı telefondan bizlere ulasabilirsiniz.
 
PALYAÇO KİRALAMA HATTIMIZ;
 
0(216) 450 20 28
 
0 (533) 925 31 23