• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Palyaço Hizmeti

 
İstanbul Organizasyon Şirketi Olarak Profesyonel Palyaço hizmeti sunmaktayız.
 
palyaço hizmeti

Doğum günü organizasyonlarında palyaço hizmeti, Açılış organizasyonlarında, piknik organizasyonlarında ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramında, Avm organizasyonlarında ve özel günlerinizde Hhzmetini ekonomik fiyata veriyoruz.
 
Palyaço Hizmeti
palyaço hizmeti

''Palyaço hizmeti'' hakkında bilgi edinmek için istanbul palyaço kiralama hizmeti alo danışma hattını araya bilirsiniz.
 
İstanbul palyaço hizmeti irtibat numaramız; 021 450 20 28 i arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
palyaço hizmeti
palyaço hizmeti 2
 
Açılış organizasyonlarında broşür dağıtan palyaço hizmeti, danscı palyaço hizmeti, doğum günlerinde sihirbaz palyaço hizmeti, sünnet düğünlerinde düğün palyaçosu kiralama hizmeti ve piknik organizasyonlarında piknik organizasyon palyaçosu hizmeti sunmaktayız.Palyaço kiralama hizmeti sunan DOSİ GROUP ORGANİZASYON istanbulun lider organizasyon firmalarından birtanesidir.
 
palyaço hizmeti 3
palyaço hizmeti
 
Palyaço hizmetinin amacı çocukların mutlu olmasıdır. Çocukların mutluluğu ile ailelerinde huzurlu bir gün geçirmesidir.
 

Güvenle hizmet alacağınız bir palyaço şirketi bulmak adına googleye girdiniz ve 10 larca internet sitesine , bireysel iş yapan insanlara denk geldiniz ve aklınız çokça karıştı doğru mu ?

 

Palyaço hizmeti alacağınız firmaya şu soruları sorun?

 

1- Palyaço hizmeti alırken fatura kestirtebiliyormuyum?

 

2- Ofisinize ziyarete gelebilirmiyim ? 

 

3- Sitenizdeki görselller kendi organizasyonlarınıza mı ait? 

 

palyaço hizmeti

palyaço hizmeti

 

Palyaço hizmeti talep edeceginiz organizasyonların başında çocuk doğum günü organizasyonu gelir.

Fakat günümüzde popilerliğini her geçen gün arttıran palyaço kiralama hizmeti artık çocuğa dair her alanda talep edilmektedir ve ilgi görmektedir.

Bir avm organizasyonunda şişme oyun parkurlarının başında çocukların yüzünü boyayan bir palyaço, yada defacto mağazasının önünüde çubuklu baskılı balon dağıtan bir palyaço görmeniz artık sık karşılanan güzel bir durumdur. 

 

palyaço hizmeti

palyaço hizmeti

 

Her düğün salonunda bir palyaço olmaya bilir fakat günümüzde her çocuk doğum gününüde hemen hemen bir palyaço olmaktadır.

Genelde referans ile misafirlerin doğum gününüe gelen palyaçoyu beğenmesi ile firmamıza -''Şu doğum gününüde  şu müsterinizin çocuğunun doğum gününüe gelen palyaçoyu çok beğendik. bizde kendi organizasyonumuzda o arkadaşınızın gelmesini istiyoruz.'' veya ''Bizim çocuk geçen hafta arkadşaının doğum gününe gelen palyaçoyu çok sevdi. bu hafta sonu bizim organizasyonumuza o palyaço arkadaşınız eşlik edebilir mi ? '' şeklinde çok telefonlar alıyoruz.

Palyaço hizmeti veren firmalar arasında popilerliğimizi korumaya, hizmet kalitemiz doğrultusunda ekibimizi genişletmeye devam ediyoruz..

palyaço hizmeti

 
palyaço hizmeti
 

Palyaço Hizmetimiz hakkında sıkça sorulan sorular

 

Soru -   Palyaçolarınız deneyimli mi ? 

  • Palyaçolarımız gerekli eğitimleri gördükten sonra saha çalışmalarına çıkıyorlar.
  •  

Soru -  Palyaço kiralama için en geç ne zaman aramalıyım?

  • 1 Hafta önce aramanız durumunda rezervasyon oluştura biliriz.
  •  

Soru -   Palyaço vaktinde gelir mi ya da gelmeme durumu olur mu ?

- Palyaço arkadaşlarımız 15 20 dakika önceden mekana gelerek gerekli hazırlıkları yaparlar. Çok istisnai olarak aksaklıklar yaşanmaktadır. partner firmalarımız vasıtası ile bu problemlere en kısa zamanda çözüm üretip çocukların üzülmemesi için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz ve mağduriyetleri ortadan kaldırıyoruz. 

 

Soru -Malzemeler kime ait ? Ekstra ücret çıkar mı ?  

  • Palyaço hizmeti içerisinde malzemelerin tamamı organizasyon firmamız tarafından tedarik edilir ve her hangi extra bir ücret talep edilmemekteidir. (+ Pinyata patlatma oyunu hariç)
  •  

Soru -   Palyaço hizmeti içeriğinde neler yapıyor ?

Paket içeriğine göre palyaço hizmeti değişkenlik göstermektedir. Genel olarak yüz boyama, sois balojn, oyunlar yarışmalar en minimal palyaço kiralama hizmeti paketini oluşturmaktadır. Diğer paketlerimizde pinyata patlatma oyunu, mini buuble show, çocuk masa snaldayesi kiralama, pamuk şeker arabası kiralama, patlamış mısır arbaası kiralama gibi hizmetler vardır. Ayrıca paketlere ek olarak sihirbaz show, kukla show gibi hizmetlerde talep edebilirsiniz.

 

Soru - Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?

- Palyaço hizmeti ücretini organizasyon sonunda elden nakit olarak palyaço arkadasımıza yapabilirisiniz veya kurumsal banka hesaplarımıza havale edebilirsiniz.

 
 
palyaço hizmeti
 
palyaço hizmeti

 

İSTANBUL PALYAÇO KİRALAMA

Doğumgünü organizasyonları, okul ve piknik organizasyonları, düğün ve sünnet organizasyonları ve açılış organizasyonları olmak üzere birçok organizasyona palyaço kiralama hizmeti vermekteyiz. Anaokullarına özel olarak fiyatlarımız kampanyalıdır.

Palyaço kiralama hizmetimiz İstanbul'un tüm ilçelerine verilmektedir.

 
 
 
0216 450 20 28
 
0533 925 31 23
 
https://www.dosigroup.com/?SyfNmb=1&pt=AnaSayfa