• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Kartal Sünnet organizasyon Şirketi

 
Kartal Sünnet Organizasyonu

Kartal sünnet düğünü organizasyon Şirketi mi Arıyorsunuz ?
Çocuğunuzun erkekliğe ilk adımı attığı o muhteşem gün yaklaşırken sizlerde sünnet düğünü fiyatı ve içerikleri hakkında araştırma yaparken sitemize mi denk geldiniz? sünnet düğünü eğlence organizasyonunuzda sizlere sünnet eğlence organizasyon paketlerimizi uygun fiyatlar ile sunuyoruz. 
 
Sünnet organizasyon düğünü organizasyon fiyatları istanbul
 
 
Sünnet düğünü organizasyonlarında neler yapıyoruz ?
Kartal sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak ekibimiz 2 saat önceden mekana gelerek ilk olarak mekanın girişine 1 tane kemer kapıtak balon süsleme yapmaktadır.
İç mekanda ise 7 tane papatya balon ile süsleme yapılmaktadır.
 
Kartal Sünnet Organizasyonu
 
Misafirlerinizin tamamı geldikten sonra çocuğunuzun taht ile taşıma törenini gerçekleştiriyoruz. Mehter şarkısı ile birlikte 2 tane yeniçeri asker arkadasımız çocuğunuzu taşırken bizlerde konfeti ve volkanlarımızı patlatarak görsel şölen gerçekleştiriyoruz. 
 
Kartal sünnet düğünü organizasyon şirketi

Palyaço arkadaşımız ise hem sünnet çocuğunuzun hemde misafirlerinizin çocuklarının eğlenmesi için çeşitli yarışmalar yaptırır. Çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara figürlü balonlar hediye eder. Kartal sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak sizler için oluşturduğumuz bazı paketlerde ise çocukların çok sevdiği hayal kahramanı Spider-man ve içi dolu pinyata patlatma oyunuda mevcuttur.

Kartal sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Paketlerimizde hem yetişkin misafirlerin hemde çocukların faydalana bileceği patlamış mısır arabası ve pamuk şeker arabası ile ikramda mevcuttur. 
Kartal Sünnet düğünü paketlerimize ek olarak mehteran takımı, semazen show, fotoğrafcı kameraman, ateşbaz, çocuklar için sihirbaz show gibi hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz.
 
 
Kartal sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
İstanbul Kartal sünnet düğünü organizasyonu organizasyon paketlerimizde sünnet tahtı, yeniçeri asker, balon süsleme, palyaço, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, osmanlı macunu olmak üzere bir çok hizmet Kartal sünnet organizasyon firması Dosi Group Organizasyonda.
 
 
Kartal sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
 
Kartal sünnet organizasyonu fiyatları, Kartal sünnet düğünü organizasyon şirketi.
 
 
 
0216 450 20 28

0533 925 31 23