• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Üsküdar Sünnet Organizasyon Şirketi

 
üsküdar sünnet organizasyon

Üsküdar sünnet organizasyonu Şirketi mi Arıyorsunuz ?
Çocuğunuzun erkekliğe ilk adımı attığı o muhteşem günde sünnet düğünü eğlence organizasyonunuzda sizlere sünnet eğlence organizasyon paketlerimizi uygun fiyatlar ile sunuyoruz. 
 
Sünnet organizasyon düğünü organizasyon fiyatları istanbul
 
 
İstanbul Üsküdar sünnet düğünü organizasyon paketlerimizde sünnet tahtı, yeniçeri asker, balon süsleme, palyaço, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, osmanlı macunu olmak üzere bir çok hizmet Dosi Group Organizasyonda.
 
üsküdar sünnet düğünü
 
Sünnet düğünü organizasyonlarında neler yapıyoruz ?
Üsküdar sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak ekibimiz 2 saat önceden mekana gelerek ilk olarak mekanın girişine 1 tane kemer kapıtak balon süsleme yapmaktadır.
İç mekanda ise 7 tane papatya balon ile süsleme yapılmaktadır.
 
üsküdar sünnet organizasyon
 
Misafirlerinizin tamamı geldikten sonra çocuğunuzun taht ile taşıma törenini gerçekleştiriyoruz. Mehter şarkısı ile birlikte 2 tane yeniçeri asker arkadasımız çocuğunuzu taşırken bizlerde konfeti ve volkanlarımızı patlatarak görsel şölen gerçekleştiriyoruz. 
 
üsküdar sünnet  düğünü organizasyon şirketi
 
Palyaço arkadaşımız ise hem sünnet çocuğunuzun hemde misafirlerinizin çocuklarının eğlenmesi için çeşitli yarışmalar yaptırır. Çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara figürlü balonlar hediye eder. Üsküdar sünnet düğünü organizasyon şirketi olarak sizler için oluşturduğumuz bazı paketlerde ise çocukların çok sevdiği hayal kahramanı Spider-man ve içi dolu pinyata patlatma oyunuda mevcuttur.
 
üsküdar sünnet düğünü organizasyon şirketi
 
Paketlerimizde hem yetişkin misafirlerin hemde çocukların faydalana bileceği patlamış mısır arabası ve pamuk şeker arabası ile ikramda mevcuttur. 
Üsküdar Sünnet düğünü paketlerimize ek olarak mehteran takımı, semazen show, fotoğrafcı kameraman, ateşbaz, çocuklar için sihirbaz show gibi hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz.
 
 
üsküdar sünnet organizasyon şirketi fiyatları
 
 
Üsküdar sünnet organizasyon fiyatları, Üsküdar sünnet düğünü organizasyon şirketi.
 
 
 
üsküdar sünnet organizasyon fiyatları
 
 
 
Sünnet organizasyonlarınızda balon süsleme hizmetinden faydalanmak isterseniz  bizler dosi group organizasyon olarak sünnet organizasyonlarında nazar balon, kapıtak balon ve papatya balonlar yapıyoruz. sizlerde üsküdar ilçemizin çengelköy semtine sünnet organizasyonu, çamlıca semtinde sünnet organizasyonu, zeynepkamil semtinde sünnet oganizasyon hizmeti, altunizade semtinde sünnet organizasyonu yapmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız..
 
üsküdar sünnet düğünü organizasyon şirketi palyaço çağırma
 
İstanbul ilimizin bütün ilçelerine sünnet organizasyon hizmeti;
 
0(216) 450 20 28

0(533) 925 31 23