• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Avcılar Palyaço Kiralama Şirketi

AVCILAR PALYAÇO HİZMETİ
 
Avcılar Palyaço Kiralama Şirketi


AVCILAR  PALYAÇO KİRALAMA FİYATLARI


Dosi Group Organizasyon şirketi profesyonel palyaçoları ile sizlere İstanbul anadolu yakasında ve İstanbul avrupa yakasında hizmet vermeye devam ediyor.
PALYAÇO KİRALAMA
 
Avcılar ilçemizde yüzlerce çocuk doğum günü palyaçosu, açılış organizasyonu palyaçosu, sünnet düğünü organizasyonu palyaçosu ve piknik organizasyonu palyaçosu hizmeti verdik.
 
palyaço kiralama avcılar
 
Ürün ve hizmet yelpazemiz sadece Avcılar palyaço kiralama hizmeti ile ilgili kısıtlı değildir. Pamuk şeker arabası, cocuk masa sandalye kiralama hizmeti, konspet süsleme, ses sistemi, yetişkin animasyonu gibi bir çok hizmeti hem kaliteli hemde ekonomik fiyata almak istiyorsanız Avcılar palyaço organizasyon şirketi DOSİ GROUP ORGANİZASYON ile whatsapp, mail yada telefon vasıtası ile irtibata geçebilirsiniz.
 
Avcılar Palyaço Kiralama Şirketi
 
Avcılar PALYAÇO ORGANİZASYON
Avcılar ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
Avcılar Palyaço Kiralama Şirketi
 
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman Avcılar palyaço kiralama talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
Avcılar Palyaço Kiralama Şirketi
 
Doğum günü palyaçosu için Avcılar'dan bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
Avcılar Palyaço Kiralama Şirketi
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında Avcılar palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.
 
 
Avcılar Palyaço Kiralama

Avcılar palyaço kiralama
hizmeti;
0216 450 20 28
0533 925 31 23

İstanbulun her ilçesine kaliteli profesyonel hizmet..
Palyaço kiralama KAMPANYA.
 

Avcılar Palyaço Kiralama Fiyatları

İstanbul'un kaliteli ve profesyonel palyaço organizasyon şirketi ''Avcılar palyaço şirketi''kağıthane palyaço hizmeti yanıı sıra istanbul'un her ilçesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kağıthane palyaço fiyatları ve palyaço kiralama hzimetimiz hakkında bizi araya bilirisniz.

AVCILAR PALYAÇO KİRALAMA

0216 450 20 28

0533 925 31 23