• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Bahçelievler Palyaço Kiralama Şirketi

 

istanbul'un lider firması DOSİ GROUP ORGANİZASYON ''Bahçelivler palyaço kiralama'' hizmeti olarak sizlere hizmet vermektedir. Bahçelievler palyaço, Bahçelievler çocuk doğum günü palyaçosu, bahçelievler sünnet organizasyonu, açılış organizasyonu gibi geniş bir yelpazeye sahip firmamıza 0216 450 20 28 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

BAHÇELİ EVLER PALYAÇO KİRALAMA


Palyaço Kiralama Paketimizin İçerisinde Çocukların Yüzlerinin Boyanması, Çocuklara Balondan Kılıç,Kelebek, Şapka Vs. Figürler Yapılması, Çocukların Yaş Grubuna Göre Oyunlar, Yarışmalar Mevcuttur. Dileriseniz Aşağıdaki Kampanya Butonunu Tıklayarak detaylı bilgilerin olduğu sayfaya ulaşa bilirsiniz.
BAHÇELİEVLER PALYAÇO KİRALAMA ORGANİZASYON ŞİRKETİ

Bahçelievler PALYAÇO ORGANİZASYON
Bahçelievler ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
BAHÇELİ EVLER PALYAÇO.
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
BAHÇELİEVLER PALYAÇO KİRALAMA ORGANİZASYON ŞİRKETİ
 
Doğum günü palyaçosu için Bahçelievler'den bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında Bahçelievler palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.

Bahçelievler palyaço kiralama hizmeti şirketi fiyatları

Bahçelievler palyaço kiralama hattı;

0216 450 20 28

0533 925 31 23