• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Kadıköy Palyaço Kiralama Şirketi

 
İstanbul Kadıköy Palyaço Kiralama Organizasyon Şirketi Olarak Kadıköy İlçemizde Ve Bağlı Semtlerde Çocuk Doğum Günü Palyaçosu Başta Olmak Üzere, Açılış Organizasyonlarında, Sünnet Organizasyonlarında, Piknik Organizasyonlarında Ve Özel Günlerinizde Kaliteli Ve Ekonomik Palyaço Kiralama Fiyatları İle Sizlere Hizmet Vermekten Mutluluk Duyarız.
 
Kadıköy palyaço, Palyaço Kadıköy, İstanbul kadıköy palyaço kiralama organizasyon fiyatları
 
Palyaço Kiralama Hizmetimizin yanı sıra organizasyona dair bir çok hizmet ve ürün yelpazesine sahip firmamızdan güvenle hizmet talebinde buluna bilirsiniz.
 
kadıköy palyaço kiralama
 
Kadıköy Palyaço Organizasyon şirketi DOSİ GROUP ORGANİZASYON aynı zamanda doğum günlerinde çocuk masa sandalyesi kiralama, pamuk şeker ikramı, konspet süsleme, Sünnet organizasyonlarına sünnet tahtı, yeniçeri, semazen vs. hizmetler sunarken, Açılış organizasyonlarında ise balon süsleme, ses sistemi, piknik organizasyonlarında ise Şişme oyun parkuru, İkram arabaları, yetişkin animasyonu, sahne kurulumu gibi hizmetler vermektedir.
 
KADIKÖY PALYAÇO KİRALAMA

Kadıköy palyaço ihtiyacını karşılayan dosi group organizasyon çocuk doğum günlerinde profesyonel palyaço hizmeti vermektedir.
 
kadıköyde yapılan açılış organizasyonla
rında, sünnet organizasyonlarında, piknik organizasyonlarında, doğumgünü organizasyonlarında kadıköy palyaço hattı olarak 0216 450 20 28 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

kadıkööy palyaço
 
KADIKÖY PALYAÇO ORGANİZASYON
Kadıköy ilçemizden palyaço talebinde bulundunuz.
Peki size gelen palyaço arkadaşımız neler yapacak ?
 
Arkadaşlarımızın görevi talep ettiğiniz hizmetin açılımı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
 
Mesela 23 NİSAN Organizasyonu için bir palyaço talebinde bulundauysanız TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtılırken,
Bir Avm'de açılış organizasyonu yapılacağı zaman palyaço talebinde bulunduysanız dans eder, anons yapar ve var ise el broşürlerinizin dağıtımı yapılır.
 
Doğum günü palyaçosu için Kadıköy'dan bizlere ulaştıysanız doğum günü palyaçomuz çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır yaprısmalar yaptırır, çocukların yüzlerini boyar ve çocuklara balondan çeşitli figürler yaparak hediye eder.
 
Büyük çocuk şenliklerinde, piknik organizasyonlarında Kadıköy palyaço kiralama ekibimiz ise microfon kullanabilen sunucu mc palyaço arkadaşlarımız görev almaktadır.
 
Palyaço kiralama kadıköy - doğum günü için palyaço kiralama
 
KADIKÖY PALYAÇO ŞİRKETİ
İstanbul'un her ilçesine palyaço kiralama hizmeti veren firmamız Kadıköy'de çocuk doğum günü organizasyonlarında çocukların yüzlerini boyar, çocuklara balondan kılıç, kelebek, şapka vs fügrler yaparak hediye eder, çocukların yaş grubuna göre oyunlar oynatır, yarışmalar yaptırır. 
 
kadıköy palyaço şirketi
 
Avm Organizasyonlarında baskılı balon dağıtımı, dansçı palyaçolar, broşür dağıtımı ve yine isteğiniz doğrultusunda tahtabacak show, dansçı palyaçolar hizmetimiz vardır. 
 
kadıköy palyaço şirketi
 
 

0216 450 20 28

0533 925 31 23