• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

Sünnet Organizasyonu

SÜNNET ORGANİZASYONU Firması olarak müşterilerimizin adına empatik yaptık ve kısa net anlaşılır paketler oluşturduk..

Dilerseniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi sünnet organizasyonu paketinizi kendiniz oluşturup bizlerden SÜNNET ORGANİZASYONU Fiyat teklifi alabilirsiniz.
 
 
sünnet organizasyonu kampanya
sünnet organizasyonu
 
SÜNNET TAHTI
2 YENİÇERİ ASKER
(Sünnet çocuğunuzun mekana 4 yeniçeri asker eşliğinde padişah tahtı ile getirilmesi) 
(Takı merasimi bitene kadar sünnet çocuğuna eşlik edilmesi)
BALON SÜSLEMESİ 
(7 Papatya balon)
(Kapı Tak Balon) 
1 ADET PALYAÇO
(Yüzboyama)
 (Figürlü Balonlar)
 (Çeşitli Oyunllar)

GÖRSEL SHOW
(2 Adet Konfeti)
(2 Adet Volkan)
 
 
sünnet organizasyonu 2
sünnet organizasyonu
 
SÜNNET TAHTI
2 YENİÇERİ ASKER
(Sünnet çocuğunun sünnet mekanına 2 yeniçeri asker eşliğinde sünnet tahtı ile getirilmesi)
(Fotoğraf ve takı esnasında sünnet çocuğuna eşlik edilmesi)
BALON SÜSLEME
(7 Papatya balon)
(Kapıtak balon)

1 ADET PALYAÇO
1 ADET SPİDER-MAN ANİMATÖR
PİNYATA PATLATMA OYUNU
(Yüzboyama)
(Çeşitli oyunlar yarışmalar)
(Figürlü balon)
GÖRSEL SHOWLAR
(4Ad. konfeti)
(4Adet volkan)

PATLAMIŞ MISIR ARABASIYLA İKRAM

(Osmanlı kıyafetli dağıtıcısıyla misafirlerinize ikram.)
 
sünnet organizasyonu
sünnet düğünü
sünnet düğünü organizasyon şirketi kampanya var
 

SÜNNET ORGANİZASYONU
(Paket 1 içeriği)

Organizasyon ekibimiz sünnet eğlence mekanına 2 saat önce gelerek gerekli hazırlıklara başlarlar. 

 

İlk olarak sünnet düğünü organizasyonun temsili rengi mavi beyaz balon ile girişe mavi beyaz kapıtak balon, iç mekana ise 7 tane papatya balon ile sünnet organizasyonu süslemesi yapılır.
(Farklı renklerde balon süsleme yapmamızı istiyorsanız rezervasyon esnasında belirtmenizi rica ederiz.) 

SÜNNET ORGANİZASYONU

Misafirlerinizin tamamı geldikten sonra taht taşıma merasimimiz başlar. Mekanda ses sistemi veya Dj var ise giriş esnasında Ceddin dede mehter marşı çalması için organizasyon ekibinden  arkadaşlarımız ricada bulunurlar. 


Marş ve misafirlerinizin alkışlari ile birlikte yeniceri askerlerimiz sünnet çocuğumuzu taht ile taşıyarak sünnet organizasyonu mekanında daha önce belirlenen noktaya taşırlar. Bu esnada günün kahramanı olan sünnet çocuğumuz misafirlerini selamlamaktadir. 

SÜNNET ORGANİZASYONU


Sünnet organizasyonu Şölenimizde görsel show olarak 2 adet konfeti ve 2 adet volkan kullanılarak o muhteşem dakikalar dahada keyifli bir şölene dönüştürülür.
Taht yere bırakıldıktan sonra mekanda ses sistemi, microfon vs. gerekli ekipmanın bulunması durumunda çocuğunuzun yaşı uygun ise -"Sünnet düğünüme hoş geldiniz, İnşallah sünnetimede bekleriz.!" Şeklinde konuşma yapar.


Palyaco arkadaşımız ise çocuklarla çesitli yarismalar yapar, oyunlar oynatir, cocuklarin yüzlerini boyar ve organizasyonun bitmesine yakın figürlü balondan kılıç, köpek, şapka vs. yaparak hediye eder.


Sünnet organizasyonu 1 paketimizin süresi 3 saattir.

 
 
SÜNNET ORGANİZASYON ŞİRKETİ
 

SÜNNET ORGANİZASYONU 
(Paket 2 içeriği)

 

Sünnet organizasyonu paket 1 de olduğu gibi ekibimiz 2 saat onceden mekanda bunurlar ve balon süsleme başta olmak üzere gerekli hazırlıkları yaparlar. 

 

Misafirlerinizin tamamı geldikten sonra ceddin dede mehter marşı eşliğinde 2 yeni ceri asker arkadaşımız sunnet cocuğunu sünnet tahtını taşırlar. 

SÜNNET ORGANİZASYONU
Alkışlar eşliğinde sünnet tahtı taşınırken görsel show olarak 4 konfeti ve 4 volkan patlatılır ve sünnet tahtı taşıma merasimindeki atmosfer çok daha muhteşem bir hal alır. 
Sünnet organizasyonu paket 1' e ek olarak palyaco arkadaşımiza erkek çocuklarının vazgecilmezi olan Spider-man animatörde eşlik etmektedir. 


Ayrica yüz boyama, sosis balon, oyunlar yarışmalar aktivitelere ek olarak içi dolu pinyata patlatmada bu pakete dahildir. 15 20 dakika kadar süren bu oyunun sonunda cocuklar şeker, jelibon, cikolata vs. hediyeler kazanırlar.

sünnet organizasyonu hizmeti


Sünnet organizasyonu paket 2 de patlamış arabası ile mısır ikramıda mevcuttur. Bu hızmettten hem cocuklar hemde yetiskinler faydalanabilirler. 


Ayrica Dosi Group Organizasyon olarak bir ilke imza attık ve bu paketi erken rezervasyon yapan müşterilerimize piyasada kiralama fiyatı 2.000 TL ile 2.500 TL olan pamuk seker arabası ile seker ikramını ücretsiz hediye etme sözü verdik.


Sünnet organizasyonu paket 2' nin organizasyon süresi 3 saattir.

 
sünnet organizasyonu
 
Çocuğunuzun delikanlılığa adım attığı ve ömrü hayatınızda 1 kere gercekleştirecek olduğunuz sünnet organizasyonunun kusursuz ve eğlenceli geçmesini istemeniz elbette en büyük hakkınızdır. 

Siz saygı değer müşterilerimize sunmuş olduğumuz sünnet organizasyon paketleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Son yıllarda oldukça rağbet gören sünnet düğünü organizasyon hizmeti ile onlarca kaliteli organizasyona imza attık ve çocuğun çocuğun, ailerin mutluluğuna ortak olduk.
 
Dosi group organizasyon olarak "Siz hayal edin. Biz gerçekleştirelim."sloganıyla yola devam ediyoruz.
 
SÜNNET ORGANİZASYON İÇİN PALYAÇO KİRALAMA
 
 

Sünnet Organizasyon Seçenekleri..

Kendi isteğiniz doğrultusunda organizasyon şitketimizin oluşturduğu paketlerimizden herhangi birini seçe bilirsiniz. 


Googlede dolaştınız ve biraz kafanız karıştı, kararsız kaldınız.. bilgi kirliliği, güven problemi ve belkide seçeneklerin fazlaca olması sizi biraz yordu. Hiç sorun değil.. Firmamızı arayın veya ziyaret edin.. İstekleriniz doğrultusunda yeni bir paket oluşturalım, mutluluğunuz için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.

sünnet organizasyonu

Sünnet organizasyonu aileler için zor ve içinden çıkılmaz bir durum gibi gözüküyor olabilir fakat yılların vermiş olduğu deneyim ile profesyonel ekibimiz sizler için her adımı en güzel şekilde atacaktır. Sizlere ise suya sabuna dokunmadan o muhteşem günün tadını çıkartmak kalacaktır.

 
 
 
sünnet organizasyonu paketleri
 
Sünnet Organizasyonu Paketlerine ek olarak hangi hizmetlerden faydalana bilirsiniz.
 
Sizler için hazırladığımız sünnet organizasyonu paketlerimize ek olarak kameraman video çekimi, semazen show, fasıl eğlence grubu , mehteran takımı  tercih edilen hizmetlerin başında gelmektedir.
 
Daha sıra dışı bir organizasyon düşünüyorum diyiyorsanız Ateşbaz show, aktrobasi show, dansöz, dans ekipleri vs. hizmetlerimizdende faydalana bilirsiniz.
 
 
 
0216 450 20 28
 
0533 925 31 23
 
 
 
dosi group organizasyon