• https://www.instagram.com/dosigroup

DOSİ GROUP ORGANİZASYON

23 NİSAN ORGANİZASYON

 
 
0216 450 20 28
0533 925 31 23
 
23 NİSAN ORGANİZASYON
 
İstanbul'da 23 Nisan Organizasyonu Şirketi mi Arıyorsunuz ? 
 
Kurumsal Ve Bireysel 23 Nisan Organizasyonları ve Palyaço Kiralama Hizmeti İçin Fiyat Teklifi Almak İstiyorsanız Dosi Group Organizasyon Ekibimiz ile İrtibata Geçe Bilrsiniz.
 
Talep ettiğiniz 23 Nisan Organizasyon Teklifi İçin Mail Adresimiz;
 
Daha Sağlıklı Bir Fiyat Teklifi Çalışması Yapabilmemiz için;
(*) Katılımcı Çocuk Sayısı)
(*) Tarih ve Saat Aralığı
(*) İl ve İlçe
 
23 NİSAN ORGANİZASYON
 
23 Nisan Organizasyonu firması olarak İstanbul'un bir çok ilçesinde yüzlerce başarılı organizasyona imzamızı attık ve atmaya devam ediyoruz. 
 
Okullarda gerçekleştirilen 23 NİSAN Organizasyonlarında, Şirket çalışanlarının çocuklarına yaptığı 23 Nisan eğlence organizzasyonlarında, Belediye organizasyonlarında talepleriniz doğrultusunda 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI en eğlenceli, en keyifli halde organize ediyoruz.
 
23 NİSAN ORGANİZASYON ŞİRKETİ
 
Dosi Group Organizasyon firmamızdan çocuk eğlence organizasyonlarında en çok talep edilen hizmet palyaçodur. Palyaço çocuk eğlence organizasyonlarının olmaz ise olmazı temel yapı taşıdır.
 
Peki palyaço 23 NİSAN ORGANİZASYON ŞİRKETİ neler yapar kısaca bunlardan bahsedelim. Genel olarak çocuklara yarışmalar yaptırırılır, çocukların yüzleri boyanır, Sosis balondan kılıç, kelebek, şepka vs figürler yapılır hediye edilir. 
Tabii siz saygı değer müşterilerimiz talepleri doğrultusunda TÜRK Bayrak baskılı balon dağıtımıda yapabiliriz. 
23 nisan organizasyonu
 
23 Nisan organizasyonlarında talep edeceğeniz kostüm seçeneği palyaço ile sınırlı değildir.
Dilerseniz Spidir-man, Bat-man, elsa, pamuk prenses, maskot, şirin oyun abisi, şirin oyun ablası kostümlü aniamtörlerimiz için talepte buluna bilirsiniz.
23 Nisan Organizasyonunda istanbulda hangi hizmetleri sunuyoruz
 
Kurumsal 23 NİSAN Organizasyonlarında geniş ekipman yelpazesine sahip firmamızdan çocuk  organizasyonuna dair herseyi talep edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz çocuklara armağan edilen bu güzel günde pamuk şeker arabasından micky mause maskota bütün hizmetleri en kaliteli şekilde sizlere sunacaktır.
 
Şirketlerin çalışanlarının çocuklarına ve ailelerine düzenlemiş olduğu 23 nisan eğlence organizasyonlarında Dosi Group Organizasyon İstanbul'da lider firma olma vasfını 2012 yılından beri gururlu bir şekilde taşıyor.
23 nisan organizasyon fiyatları
 
23 Nisan organizasyonları için palyaço, animasyon, çocuk masa sandalye ve kostümlü karakterlerle oyunlar yarışmalar, balon süsleme ve pamuk şeker, patlamış mısır ikram hizmetleri. Baskılı balon hizmeti ve uçan balon.
23 Nisan Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği, ulusca çocuklarımızla kutladığımız tek özel çocuk bayramıdır..
Türkiye genelinde şirketlerden, belediyelere, okullardan mağazalara, AVM merkezlerine kadar her kurum, şirket ve kişiler tarafından kutlanır.
23 Nisan çocuk organizasyonu kapsamında ihtiyaç duyacağınız tüm aktiviteler için sizlere bir telefon kadar yakınız.
 
İSTANBUL 23 NİSAN ORGANİZASYON ŞİRKETİ
 
İstanbul Anadolu yakasında 23 NİSAN Organizasyonu verdiğimiz ilçelerin başında Kadıköy gelmektedir. Üsküdar, beykoz, ümrainye, maltepe, pendik, kartal, tuzla sultanbeyli, sancaktepe ilçelerimizde de bir çok noktada okul 23 nisan organizasyonları, site 23 nisan şenlikleri, Avm 23 nisan eğlenceleri gerçekleştirdik. 

İstanbul Avrupa yakasında ise 23 NİSAN Organizasyon Şirketi hizmeti verdiğimiz ilçelerin başında avcılar ve bakırköy ön sırayı almaktadır. Bayrampaşada, şişlide, belikdüzünde, yenibosnada, esenyurtta, bağcılarda, sarıyerde ve bir çok noktada Şirket çalışanlarının çocuklarına, site yönetiminin site sakinlerine, okullarda öğrencilere özel 23 nüsan aktiviteleri gerçekleştirdik. 
 
23 nisan organizasyon hizmeti
 
Talep edilen hizmetlerin başında 23 nisan baskılı balon, 23 nisan balon süslemesi , palyaço eşliğinde yüz boyama, palyaço eşliğinde oyunlar yarışmalar, maskot, pamuk şeker arabası ile pamuk şeker ikramı, patlamış mısır ikramı, şişme oyun parkuru ilk sırayı almaktadır.
 
iSTANBUL 23 NİSAN ORGANİZASYON ŞİRKETİ
 
23 NİSAN ORGANİZASYONU
 
23 nisan organizasyonu
 
 
0216 450 20 28
 
0533 925 31 23
 
Osmanağa Mahallesi
Çilek Sokak No/8 D:9
Kadıköy/İSTANBUL
 
 
 dosi group organizasyon